Published by admin on 12 sierpnia, 2022

Zimą należy tak samo intensywnie troszczyć się o skórę, jak w lecie

W okresie zimy zazwyczaj zakładamy grube ubrania i inne okrycia, więc mogłoby się zdawać, że w tym czasie nie musimy nadzwyczaj dbać o swoją skórę, która przez większość czasu jest zakryta. Jednak, jeśli zaniedbamy te kwestie przez okres zimowy, już na wiosnę, jak też później latem, możemy mieć więcej kłopotów z odzyskaniem atrakcyjnego wyglądu. Jak postępować, żeby tego typu sytuacje nie pojawiały się?

Autor: IQ MEDICA Centrum Chirurgii Plas

To, że zimą nosimy spodnie czy grube getry nie oznacza, że powinniśmy zaniedbać fakt, iż w pewnych miejscach pojawił się cellulit. Tak samo, jeżeli nasza skóra jest szorstka i wysuszona, powinniśmy zrobić wszystko, by przywrócić ją do naturalnego stanu. Czy to jeżeli chodzi o usuwanie cellulitu, czy w przypadku takiego zabiegu jak ujędrnianie skóry, usuwanie zbędnego owłosienia, czy też biorąc pod uwagę zabieg liposukcji lub każdy inny – w każdym z tych przypadków warto korzystać z pomocy profesjonalnych kosmetyczek, które pomogą nam przywrócić atrakcyjny wygląd.

Gdy uznasz, że dobrze byłoby zgłębić inny aspekt omawianej kwestii, kliknij ten link oraz przeczytaj ponadto więcej szczegółów w ofercie.

Rzecz jasna, możemy dążyć do samodzielnego niwelowania tego typu przypadłości, jednak nie jest powiedziane, że uda nam się uzyskać pożądany efekt bądź, że osiągniemy go dość szybko.

Zwykle używanie kosmetyków na własną rękę jest o wiele bardziej czasochłonne niż pojedyncza wizyta w fachowym salonie kosmetycznym, gdzie możemy zrealizować rozmaitego typu zabiegi na skórze.

Jeśli zaprezentowane tu informacje są według Ciebie niebanalne, kliknij tutaj, gdyż w danym serwisie (https://animalab.pl/myszy-laboratoryjne) także znajdziesz coś ciekawego!

Tym sposobem szybciej skórę odmłodzimy, odświeżymy i oczyścimy. Warto pamiętać, że jeśli chcemy, żeby nasza skóra pozostawała jędrna, pięknie opalona czy nawilżona, winniśmy o nią dbać niezależnie od pory roku (usuwanie cellulitu).

Liposukcja laserowa Palomar Slim Lipo 3D

Źródło: http://www.lipoline.pl/

Wskazane jest nawet w okresie zimowym przywiązywać większą uwagę do tego zagadnienia, bowiem, tak jak już powiedziano przez dłuższy czas skóra ukryta jest pod ubraniami bądź jest narażona na niskie temperatury, co może spowodować jej przesuszenie, nadwrażliwość czy łuszczenie (ujędrnianie skóry). Systematyczne zabiegi, które niwelują tego rodzaju dolegliwości, pozwalają zachować skórę w należytym stanie przez cały czas i tym sposobem mamy mniej kłopotów, gdy nadchodzi wiosna i lato, kiedy to odsłaniamy różne części ciała, zimą zakryte. Warto zatem o tym pamiętać.

#cellulit#skóra#wiosna