Published by admin on 7 grudnia, 2021

Wzorzyste pocztówki – podtrzymujmy miłą tę tradycję

Nadchodzą święta, dlatego warto jak najbardziej pomyśleć o spędzeniu wolnych chwil z najbliższymi. Mamy to szczęście, jeżeli możemy wspólnie ze wszystkimi zasiąść do stołu, porozmawiać, opowiedzieć o swoim planach i ważnych wydarzeniach. Nie zawsze jednak taka możliwość, żeby się wspólnie spotkać istnieje. Wówczas, tak czy inaczej warto pamiętać o bliskich, chociażby wysyłając im kartki pocztowe. Obecnie ten zwyczaj jest coraz mniej popularny, ponieważ wolimy zatelefonować, przesłać smsa lub porozmawiać przez internet. Każdy sposób jest jak najbardziej dobry, jeśli w ten sposób podtrzymujemy pozytywne relacje z najbliższymi. Tyle że tradycyjne sposoby, tak jak wymienione wyżej przesłanie pocztówek ma swój urok, którego ani sms, ani nawet wideo rozmowa nie zastąpią.

pisanie listu

Autor: Kristina D.C. Hoeppner
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj poligrafia jest bardzo rozwinięta (por.: plakat), tym samym kartki pocztowe bywają naprawdę atrakcyjne. Rzecz jasna wybór pod tym względem jest szeroki: od zwykłych kartek, z wydrukowaną grafiką, po te trójwymiarowe, które może zagwarantować wyłącznie drukarnia (Drukarnia cyfrowa Wrocław) posiadająca specjalne oprzyrządowanie. Jak najbardziej godnym uwagi rozwiązaniem, które na pewno docenią nasi bliscy, jest zrobienie takiej kartki także samodzielnie.

Jeśli zainteresował Cię taki materiał, zobacz bez wahania ten świeży tekst (http://www.dodatkicukiernicze.pl/pl/c/Masy-cukrowe/23) – on też jest godny uwagi, zatem na pewno się nie rozczarujesz!

Wystarczy w tym celu zaopatrzyć się w raptem kilka przyborów i chwilę zastanowić się co chcielibyśmy umieścić na takiej kartce, a wykonanie będzie zdecydowanie łatwiejsze niż sądzimy. Prawdą jest, że w praktyce bardzo często po prostu nie chce nam się brać za takie rzeczy bądź – jak to najczęściej tłumaczymy – nie mamy na to czasu. Jednak taka kartka samodzielnie wykonana, ani nie jest droga, ani nie jest wysoce pracochłonna, natomiast może być dla odbiorcy jak najbardziej miłą niespodzianką.

Może Cię zainteresować – ulotki A6

listy

Autor: 24oranges.nl
Źródło: http://www.flickr.com
W końcu, jeśli przyzwyczailiśmy się już do smsów, czy widorozmów, kiedy nagle pojawi się nam w skrzynce list z przesłaną do nas kartką, z pewnością będziemy miło zaskoczeni. Takie drobiazgi są w cenie, szczególnie w czasach, kiedy wszystko można kupić – robiąc coś własnoręcznie pokazujemy, że nam zależy na adresacie, że chcemy obdarzyć go czymś oryginalnym i poświęcić na to swój czas i energię. Doceni to z pewnością każdy, kto dostanie taki upominek.
#czas#rozmowa#rozwiązanie