Published by admin on 5 listopada, 2021

Wybieramy suknię ślubną

Ślub to bezsprzecznie jeden z najważniejszych chwil w naszym życiu, dlatego większość par młodych przygotowuje się do niego, biorąc pod uwagę najmniejsze szczegóły. W Polsce można wybrać się na profesjonalne targi ślubne, skorzystać z usług firm eventowych, które zorganizują za nas tę niezwykłą uroczystość, spełniając najbardziej wysublimowane życzenia klientów.

Suknie ślubne, inspiracje - Anioły i Demony

Autor: Anna Ciupryk / Fashion Color
Źródło: Dorota Dolińska

fotografie coraz rzadziej robi wujek Heniek – zastępuje go profesjonalny fotograf, który przeprowadza oryginalne sesje zdjęciowe w plenerze. Restauracje oferują wykwintne menu, a didżeje zabawiają weselnych gości w stylu lat 60. czy 80. Salony florystyczne dobierają kwiaty nie tylko dla panny młodej, ale również do kościoła, sali weselnej czy samochodu. O fryzurę panny młodej zadba fryzjerka, a kosmetyczka zrobi jej nienaganny makijaż, który przetrwa do późnej nocy. Jedynym szczegółem, który musi być dobrany osobiście i spędza sen z powiek każdej pannie młodej jest suknia ślubna.

Idealna suknia ślubna ma wyrażać styl i wnętrze panny młodej i sprawić, że będzie wyglądała najpiękniej w ten wyjątkowy dzień. Ma podkreślać atuty jej urody i rzucać się w oczy na tle innych – po prostu ma być suknią z naszych marzeń. Pomocny w znalezieniu sukni jest bez wątpienia profesjonalny salon specjalizujący się w modzie ślubnej. Jeśli mieszkamy np. w Lublinie, warto wrzucić w wyszukiwarkę: suknie ślubne lublin – nie są ważne w tym wypadku małe lub duże litery, ważniejsze są różne wersje fraz po to, by dobrze przeszukać Sieć. Sprawdźmy również opinie na forach internetowych lub po prostu popytajmy znajomych. W wybranym przez nas salonie zwróćmy uwagę na obsługę, sposób ekspozycję sukien, liczbę przymiarek i jakość materiałów. Warto przejrzeć katalogi z sukniami ślubnymii wspólnie ze stylistą zastanowić się, czy ten krój będzie pasował do naszego stylu.

Wybierając krój sukni, oceńmy, jaki mamy rodzaj figury – tylko osoby o idealnych kształtach i stosunkowo wysokie mogą zdecydować się na suknię w typie syreny lub princessy. Kobiety szczupłe, lecz niższe dobrze prezentują się w sukni klasycznej (spódnica i gorset), panie lekko przy tuszy lepiej poczują się w typie empire, a niskie i krągłe – w typie sukni w kształcie litery A (z zaszewkami rozchodzącymi się w dół) lub typie prostym, szytym z lejących się, opływowych tkanin.

Dopasujmy suknię również do pory roku planowanego ślubu, jednak najistotniejsze jest to, że mamy czuć się w niej komfortowo i olśniewająco. Bo nawet najbardziej ekskluzywna suknia, jeśli jest źle dobrana i niewygodna, może zepsuć nastrój panny młodej w ten najważniejszy dzień. zabieg (np. sprawdź ofertę)

#fotograf#fotografie#makijaż#panna młoda#ślub