Published by admin on 10 grudnia, 2022

Zimą należy tak samo intensywnie troszczyć się o skórę, jak w lecie

W okresie zimy zazwyczaj ubieramy grube ubrania i inne okrycia, więc mogłoby się zdawać, że na ten czas nie musimy nadzwyczaj dbać o swoją skórę, która w większości miejsc jest zakryta. Tyle że, jeśli zaniedbamy te kwestie przez okres zimowy, już na wiosnę, jak równie później latem, możemy mieć sporo kłopotów z odzyskaniem należytego wyglądu. Co robić, żeby nie miało to miejsca?

Published by admin on 3 sierpnia, 2022

Blogujemy o modzie

Moda to kłopotliwy świat dla tego, kto nie jest zaznajomiony z jej podstawami. Rzecz jasna można starać obserwować ludzi na ulicach i z drobnym opóźnieniem próbować się do nich dostosować, ale gdy komuś zależy na godnym i modnym prezencji i pragnie, by to pozostali ściągali od niego, a nie vice versa, trzeba uzbroić się odrobinę wiedzy i przeglądnąć blogi, portale i wypowiedzi autorów mody – to ci ludzie, razem z nieświadomą reakcją ludzi na ich pomysły, kreują modę, modę przez duże M.

Published by PP2.0 on 3 sierpnia, 2022

Kilka informacji o zdrowym stylu życia

Nadchodzi wiosna, a razem z nią ciepłe dni, kiedy to zaczniemy odsłaniać więcej ciała. Kiedy w końcu ściągniemy z siebie grube swetry i ciepłe spódnice, może się okazać, że przybyło nam tu i tam. Co zrobić? Wiosenka za pasem, a tutaj taka słoninka? Zamiast wpadać w histerię, wystarczy podejść do problemu odpowiednio.

Published by admin on 31 grudnia, 2021

Odchudzajmy się mądrze. Poznaj profesjonalne porady

Po raz kolejny nastała wiosna, a my nie możemy się wcisnąć w spódnicę z zeszłego sezonu. Ze zgrozą patrzymy w lustro. Okazuje się, że nazbyt sobie dogadzaliśmy zimowa porą i teraz musimy coś zrobić z tą oponką, którą wyhodowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy. Do głowy od razu przychodzą nam różne diety- cud, które w krótkim czasie poprawią naszą figurę.