Published by admin on Maj 25, 2020

Ubranie na każdy dzień, czyli jak się czuć wygodnie, ale ciągle być stylowa

Kobiety dbają o własny wygląd i chciałyby na co dzień, nawet w typowy poniedziałek, prezentować się gustownie. Jednakże nie możemy cały czas się stroić, od tego są tylko większe wyjścia. Na co dzień można wyglądać zwyczajnie, ale oczywiście nie banalnie. Zawsze na pierwszym miejscu jest własny styl. Co zatem nałożyć, aby czuć się wygodnie, a równocześnie podobać się sobie?

modnie ubrana kobieta

Autor: Ceneo
Źródło: http://kraina-stylu.pl/
Najkorzystniej sprawdzają się jeansy, które muszą być dopasowane do naszej sylwetki, by uwydatniały atuty, lecz nie kładły nacisk na defekty. Bez wątpienia nie możemy kupować zbyt małych jeansów, ponieważ choć z powodzeniem je ubierzemy, to mogą deformować sylwetkę i powodować, że także smukłe dziewczęta nie będą prezentować się ładnie – . Nie sprawdzają się również jeansy z niskim stanem, bowiem w przypadku pań o krąglejszej figurze akcentują boczki, a u każdej przedstawicielki płci pięknej bez znaczenia od wagi odsłaniają fragment pupy podczas pochylania się bądź kucania, co nigdy nie prezentuje się estetycznie. Co włożyć do spodni? Jeżeli udajemy się na spacer, sprawdzi się sweter oversize, gdy zaś chcemy wyglądać bardziej stylowo, np. do pracy, możemy nałożyć koszulę, którą włożymy do spodni. Nie możemy bać się kolorów, ale też nie można przesadzać. Za każdym razem przyjemnie prezentują się pastele, a także biel, czerń i szarość – to kolory, które pasują wszystkim. Wybierając niniejszą kolorystykę, możemy zastanowić się nad skupiającą uwagę biżuterią, między innymi większym naszyjnikiem lub bransoletką. Świetnie prezentuje się również większa torebka, która będzie też nad wyraz praktyczna, gdyż zapakujemy do niej i dokumenty, i parasol czy nawet butelkę z wodą, jakiej należy wypijać choćby 2 litry dziennie. Jeżeli natomiast chodzi o buty, w ostatnich czasach nad wyraz popularne jest obuwie sportowe.

modnie ubrana kobieta

Autor: Calvin Smith
Źródło: http://www.flickr.com
Nie zawsze będzie pasować, dlatego dobrze mieć w szafie dwie, trzy pary ładnych szpilek, w jakich czujemy się faktycznie wygodnie – warto przekonać się samemu. Na co dzień powinnyśmy także zadbać o delikatniejszy makijaż, który jedynie subtelnie zaakcentuje naszą urodę i będzie pasować do całej stylizacji. Oprócz tego sprawdzą się nie za mocne perfumy, które otoczą nas przyjemną mgiełką i wprawiać w pozytywny nastrój.
#nastrój#praca#wygląd