Published by admin on Maj 20, 2020

Moda zmienia się, jednak koszulki i t-shirty są modne bez zmian

Moda zalicza się do sfer wyjątkowo zmiennych oraz kapryśnych, właściwie nigdy nie wiadomo, co stanie się cenione w nadchodzących sezonach. Czasami inspiracje kreatorów mody bywają bardzo fantazyjne i nieszablonowe, a ich klimat przenika na półki butików, gdzie kupujemy swoją odzież. Mimo wszystko nie można zaprzeczyć, że pewne elementy garderoby przenigdy nie przestają być modne.

Published by admin on Kwiecień 28, 2020

Stylowe t-shirty na chłodniejszy czas

Wszystkie kobiety lubią mieć w swojej garderobie ciuch, który będzie przykuwał uwagę wszystkich wokół. Jednak, jeśli chcemy znaleźć sobie ciuch w bardzo modnym kolorze tego sezonu, to powinniśmy wybrać T-shirt w tym kolorze a nie kurtkę, którą chcemy mieć na dwa czy nawet trzy sezony. Ubrania na kilka sezonów to drogie produkty.

Published by admin on Kwiecień 11, 2019

W jaki sposób ubierać spodnie ze wzorami?

Współczesna moda daje nam milionami wyborów. Nie wiemy w sumie, które są rzeczywiście właściwe. Czegokolwiek nie zostanie przez nas wybrane na sto procent zostanie przez kogoś skrytykowane. Dobrze jest, więc wkładając coś na siebie pamiętać, żeby samemu fajnie się w tym czuć. To 50% sukcesu. Reszta to odpowiednie dobranie poszczególnych elementów garderoby.

Published by admin on Wrzesień 11, 2018

Szukasz nietypowego prezentu dla chłopaka? Koszulki z nadrukiem to jeden z doskonałych pomysłów na podarunek

Zastanawiasz się nad oryginalnym prezentem dla swojego chłopaka? Jeżeli dotąd za każdym razem pytałaś go, o czym marzy oraz starałaś się urzeczywistniać jego pragnienia, teraz musisz go czymś zaskoczyć.

Published by admin on Sierpień 26, 2017

Moda dziecięca, czyli dowiedz się, w co ubrać swoje dziecko, by zawsze ładnie wyglądało

Dzieci są najważniejsze dla rodziców, którzy starają się, aby zagwarantować im to, co najlepsze. Jeśli i ty jesteś rodzicem, na pewno rozważasz, w co ubrać swojego brzdąca, by zawsze ładnie wyglądał. O ile nastolatkom niełatwo jest dyktować jakieś propozycje, o tyle kilkulatki jeszcze zazwyczaj zgadzają się z mamą i tatą. Jakie są dzisiejsze trendy, które można wykorzystać uzupełniając garderobę naszej pociechy na następny sezon?