Published by admin on Luty 20, 2020

Sprzeczki w związku? To nic złego

Jak przeciętna kobieta może wytrzymać w związku ze zwykłym mężczyzną? I w drugą stronę, jak tego typu facet wytrzymuje z tą kobietą? Odpowiedzi| na takie zapytanie w rzeczywistości nie ma, łączymy się w pary prowadzeni pewną dogłębną tajemnicą i czemu tak się dzieje, że ona i mężczyzna, tego nikt tak do końca nie odkrył.

Naukowcy próbują to rozwiązać jakieś wyjaśnienie, ten przedziwny konflikt, lecz sami znajdują się po uszy w takim kuriozalnym układzie…

Małżeństwo

Autor: Elisa Garbarino
Źródło: http://www.flickr.com

No więc dlaczego? Nie ma odpowiedzi. Właściwie, dlaczegóż by nie można zamydlać oczy i udawać, że się to zna, że wiadoma jest ta metafizyczna, wieczna prawda, że to na nas spadła łaska oświecenia, w której zapakowane są tajemnice, które odkryją się proste zaklęcie, na jedną małą prośbę… Przykro mi, w ten sposób to nie działa. Nie ma jasnych wytycznych czy nawet obiecujących przesłanek. Są poszlaki, i tak już od niepamiętnych czasów, nie wnoszą bowiem one nic wartościowego do tego zagadnienia.

Zgodne małżeństwo

Autor: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com

Z czego przesłanek to wynika? Tak naprawdę ze szczegółów, z niepozornych nieporozumień. Przykładowo istnieje taka sytuacja, chodzi o spodnie damskie. Peroruje kobieta, a facet siedzi przy stole gdzie kończy jeść. Ona coś mówi o spodniach damskich typu rurki (rurki spodnie dla pani), następnie są znowuż spodnie damskie rybaczki. Ona się produkuje, opowiada, a mężczyzna niby jej słucha, niby coś mówi pod nosem, a wszystko to nie wygląda się jak choćby nić porozumienia. A dodatkowo, tuż na sam koniec, gdy on słyszy słowo „spodnie”, i zarzut, iż nie słucha, ożywia się i odpowiada, że jutro pojedziecie nabyć te damskie spodnie dresowe, tak jakbyś bez przerwy chodziła w dresach (a chodzisz przecież w nich przeważnie w domu). Więcej o spodniach dresowych oraz rybaczkach znajduje się tutaj: dresy damskie.

Sytuacja w drugą stronę. Jeśli faceci nie słuchają kobiet to kobiety nie pojmują zasad piłki nożnej. Takie coś, oglądasz mecz ze swoją kobietą, wszystko wydaje się super, przecież tyle ją namawiałeś, nareszcie wyraziła zgodę, a co najistotniejsze ogląda (wszystko na to wskazuje) nawet z jakimś napięciem, co ciebie cieszy. Już pragniesz ją wycałować, postawić na piedestał i wychwalać, kiedy nagle okazuje się, iż ona od początku kibicowała tym drugim, gdyż myślała, że Polacy grają w tych ciemniejszych strojach. No w tym momencie brakuje ci cierpliwości. Obrażasz się, tym bardziej, iż nasi przegrywają, tak więc czujesz się podwójnie oszukany. Co za pech!
#cierpliwości#kobieta#konflikt#mężczyzna#Polacy#spodnie#związki