Published by admin on 1 grudnia, 2021

Sprawy związane z urodą

Sporo osób musi się uporać z różnymi dolegliwościami między innymi są one związane z naszą skórą. Niektórzy podczas upałów nie mogą powstrzymać nadmiernej potliwości, a nadpotliwość bywa naprawdę dużym problemem. Każdy, kto choć raz (a zapewne prawie wszyscy mieli taką sytuację) zgrzał się do tego stopnia, że na koszulce było widać plamy potu wie jak krępująca jest taka sytuacja.

epilacja:
Było to związane z wysoką temperaturą, stresem, czasem złym materiałem z jakiego była zrobiona koszulka. Pamiętamy zapewne, że nie była to zbyt komfortowa sytuacja. Jednak, jeżeli zdarzyło nam się to sporadycznie to jeszcze nie powód do paniki, gorzej, kiedy takie sytuacje zdarzają się na każdym kroku wtedy często jedyną opcją na to, by dobrze wyglądać jest wzięcie prysznica i przebranie się. Wtedy naprawdę trudno funkcjonować. Na szczęście jest sporo specyfików na nadpotliwość (więcej o tym pod tym linkiem), które sprawią, że pocenie się nie będzie aż tak uciążliwe. Do takich produktów należą tabletki, żele do kąpieli. Powinniśmy jednak w pierwszej kolejności iść do lekarza, żeby dowiedzieć się co może być przyczyną tak obfitego pocenia się. Innym problemem są przebarwienia, te można usunąć, jednak usuwanie przebarwień (przeczytaj o nich na ) nie jest łatwą sprawą. Jeśli zależy nam na tym, by plamy zniknęły musimy udać się do dermatologa, ten powie nam czy wystarczą maści lub pasty robione, czy też trzeba będzie skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Wiele przebarwień da się usunąć jedynie metodą laserową.

Podobny zajmujący artykuł prezentowany jest tu, zatem odwiedź witrynę radiofrekwencja mikroigłowa i sprawdź, jakie treści tam znajdziesz. One także Cię zainteresują!

WŁOSY, KTÓRYCH CHCEMY POZBYĆ SIĘ NA ZAWSZE

Zabiegi kosmetyczne

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Ciągłe korzystanie z maszynek do golenia bywa uciążliwe. Niejedna kobieta decyduje się ubrać bluzkę z długim rękawem, bo niechciane włoski znowu pojawiły się pod pachami. Jeśli mamy już dość walki z niechcianym owłosieniem powinniśmy ruszyć na epilację. Epilacja to zabieg, który pozwala nam pozbyć się niechcianego owłosienia raz na zawsze. Jest to związane z pozbywaniem się włosków wraz z cebulkami, przez, co te nie mogą odrosnąć. Najbardziej popularną metodą są zabiegi laserowe. Oczywiście taki zabieg za pomocą lasera trzeba powtórzyć kilka razy, żeby włoski w danym miejscu przestały się pojawiać. Na tego typu zabiegi decydują się nie tylko panie, ale również panowie borykający się z uciążliwym zarostem. Minusem epilacji jest to, że nie można podczas trwania zabiegów (czyli czasem nawet przez kilka miesięcy) korzystać z solarium. Jeśli chodzi o koszty tego rodzaju zabiegu to wynoszą one od kilkuset złotych do kilku tysięcy. Wszystko zależy od powierzchni ciała jaką będziemy chcieli poddać zabiegowi. Jednak mimo ceny jest to zabieg, który naprawdę polepsza komfort życia, warto, więc zainwestować te parę groszy.

#dermatologa#epilacji#Kobiet#lekarza#medycyny estetycznej#skóry