Published by admin on Luty 2, 2020

Sprawne korzystanie z kuchni wymaga zakupienia wielkiej liczby sprzętów

Przygotowujesz domową imprezę, masz wszystko, co potrzeba? Nagły rzut oka na pomieszczenie kuchenne rozjaśnia sytuację: talerze, szklanki, kieliszki, pucharki do deserów, kieliszki do jajek, sztućce, spodki kuchenne, sosjerki… Okej, zdecydowana większość jest, teraz tylko wybór muzyki i kilka zabaw. Nagle dostajesz telefon, jeden, drugi, później kolejne… Goście z Twojej domówki zachorowali na dziwną chorobę: niechęć do ciebie…

Zlewozmywak granitowy Aqcuario

Autor: Franke
Źródło: Franke

Tak uważasz, ponieważ z dwudziestu osób, które miały przybyć, będzie połowa.

Jeśli omawiana problematyka Cię interesuje, to masz możliwość uzyskać zbliżone informacje na prezentowane zagadnienie. Po to odwiedź proponowany serwis www (https://mdbplayground.pl/).

To mało, dużo, nieistotne dla Ciebie, gdyż uważasz, iż to jasne, że jesteś negatywnie odbierana. Przyjdą tylko te osoby, co zawsze przewijali się przez Twoje życie (w tej ósemce jest dwója z twojego rodzeństwa i były facet, z którym żyjesz w dobrych kontaktach), reszta, czyli przeważnie ludzie z twojej pracy wywinęli się chorobą, terminem, płaczącym dzieckiem, niewiernym partnerem…

Wypłakujesz się swojemu partnerowi o tej zaskakującej dla ciebie sytuacji, na co Twój facet mówi, że to przecież nic wielkiego, następnym razem nie nawalą, a zresztą to nie to nie twoi przyjaciele, tylko co najwyżej znajomi z firmy. Grzecznie potakujesz i udajesz, że wszystko jest już OK, lecz wiesz, że ta sytuacja nie zdarza się po raz pierwszy. Już dawniej to się zdarzało, że zapraszałaś ludzi, i zawsze przychodziło ich mniej niż miało przyjść. Podejrzewałaś ich o zmowę, o wycelowaną w twoją osobę niechęć… Teraz odczuwasz podobną sytuację, a myślałaś, że te lata już minęły (spodki kuchenne).

Tylko spokojnie. Patrząc na to z boku, ktoś, na pewno pokręciłby głową i zależnie od stopnia niewyparzenia swojej buzi w kontakcie, zasugerowałby, że albo za bardzo się nad tym zastanawiasz, ponieważ każdy ma swój żywot, swoje problemy i wypadki, albo, że histeryzujesz, zapatrzoną za bardzo w swoje emocje, obrażającą się na wszystko, nawet na to, iż komuś dziecko zachorowało (pewnie tobie na złość!) . Ktoś rozsądny mógłby dodać, że czai się za tym zachowaniem strach przed odrzuceniem, niepojęty i nieadekwatny, albowiem żadne z twoich sugestii nie ma racji bytu. Pamiętaj, nie warto brać wszystkiego do siebie, zachowaj do siebie dystans, nie myśli, że wszyscy będą się w Tobie kochać, lepiej otaczać się małą grupką przyjaciół niż tłumem znajomych. Liczy się przede wszystkim jakość (kieliszeczki na jajka).
#kieliszki do jajek#pucharki#sosjerki#spodki kuchenne