Published by admin on 16 grudnia, 2021

Schudnij na wiosnę!

Zima to nie najlepszy czas dla kobiecych kształtów. Spędzamy dużo czasu w domach, spożywamy energetyczne, rozgrzewające jedzenie. I nie byłoby w tym nic zatrważającego, gdyby ta energia nie zamieniała się w niechciany tłuszczyk.

weight loss

Autor: TipsTimesAdmin
Źródło: http://www.flickr.com
Gdyż wraz z tłuszczykiem przychodzi niezadowolenie, spadek energii i brak chęci by cieszyć się nadchodzącym latem. Toteż gdy zima odchodzi w zapomnienie, nadmiar kilogramów warto zgubić. Mamy dwie wiadomości. Dobrą: pozostało nam jeszcze dużo czasu, by do wakacyjnego urlopu pozbyć się kilku „zimowych” nadwagi. Złą: do dnia dzisiejszego nie wymyślono diety cud, która działałaby bez naszego zaangażowania.

Jeżeli zyskałyśmy 3-5 kilogramów, poradzimy sobie z nimi w krótkim czasie. Jeśli więcej, nie zrażajmy się. Odchudzanie nie jest skazane na niepowodzenie – to cel, który każdy z nas jest w stanie zrealizować. Najlepiej robić to rozsądnie, w odpowiednim tempie i… pysznie.

Wszyscy liczymy na szybkie efekty. W związku z tym jeżeli jest szansa, by pomóc sobie właściwymi specyfikami – warto się w nie zaopatrzyć. W aptece znajdziemy dużo środków przyspieszających proces odchudzania. Środki podzielone są zwykle na kilka kategorii. Leki wspomagające odchudzanie (http://margaretka-swietokrzyska.pl/pl/225/Wczasy-z-dieta-oczyszczajaca) na receptę działają mocniej niż pozostałe więc powinniśmy je zażywać pod czujnym okiem lekarza – leki na odchudzanie.

Dopuszczone do sprzedaży OTC – bez recepty, nie obowiązują podziały. W związku z tym w aptekach dostaniemy preparaty o różnym mechanizmie działania. Są tam zarówno preparaty pęczniejące w żołądku, co za tym idzie rozpychające go (co zwiększa uczucie sytości), środki mające w swym składzie przeczyszczający senes i kruszynę, które przyspieszają metabolizm a tym samym, odpowiednio dawkowane przyczyniają się do wzrostu naszej energii życiowej.

sprawdź

Autor: Iqbal Osman
Źródło: http://www.flickr.com
Pamiętajmy, że suplementy diety dla kobiet służą jedynie jako wsparcie programu odchudzania, a nie jako samodzielne środki odchudzające. Zatem najlepszym sposobem na skuteczne odchudzanie bez efektu jojo jest zmiana nawyków żywieniowych, zadbanie o zmodyfikowaną (acz smaczną!) dietę i ruch, zaś preparaty mogą i powinny być tylko dodatkiem naszego przedsięwzięcia.
#farmaceutyki#odchudzanie