Published by admin on 25 lutego, 2022

Wzorzyste pocztówki – podtrzymujmy miłą tę tradycję

Już wkrótce święta, dlatego warto jak najbardziej pomyśleć o spędzeniu czasu ze swoimi bliskimi. Mamy to szczęście, jeśli możemy wspólnie ze wszystkimi zasiąść do stołu, porozmawiać, opowiedzieć o swoim codziennym życiu i najważniejszych wydarzeniach. Nie zawsze natomiast taka możliwość, aby się wspólnie spotkać jest. W takim wypadku, tak czy inaczej warto pamiętać o najbliższych, chociażby wysyłając do nich kartki pocztowe. Dzisiaj ten zwyczaj jest coraz mniej popularny, ponieważ wolimy zadzwonić, przesłać smsa bądź porozmawiać przez internet. Każdy sposób jest oczywiście dobry, jeśli dzięki temu podtrzymujemy jak najbardziej relacje z bliskimi. Jednakże tradycyjne sposoby, tak jak wspomniane wysyłanie pocztówek ma swój urok, którego ani sms, ani nawet wideo rozmowa nie zastąpi.

Published by admin on 21 stycznia, 2022

Wiosna to okres, kiedy cieszymy się cieplejszym i dłuższymi dniami, ale czasami też łapie nas jakieś przeziębienie

słońce i dodatnia temperatura zachęca nas na początku wiosny do tego, aby częściej ściągać kurtki. Może się to niestety skończyć chorobą.
Jeśli pragniemy ciepła oraz słońca, to niekiedy starczy kilka stopni na termometrze więcej, aby zapomnieć o zdrowym rozsądku i rezygnować z płaszczy czy ciepłych szalików.