Published by admin on Listopad 9, 2012

Rozrywka dla dzieci i doroslych

Ostatnimi czasy gry planszowe strategiczne, przygodowe czy wojenne przejmują serca nie tylko młodzieży, ale także coraz częściej serca dorosłych. Razem budują państwa, pokonują potwory, współzawodniczą o ograniczone zapasy i skarby czy wymieniają się artykułami na średniowiecznych trasach handlowych.

Autor: Parker

Gry planszowe obecnie przeżywają renesans

Gry planszowe są świetnym sposobem na zagospodarowanie wolnego czasu z wielu powodów: edukują, rozwijają wyobraźnię, język, szybkość, kreatywność, uczą zdrowej rywalizacji, a przede wszystkim są niesamowitą rozrywką. Ich niewątpliwym atutem jest fakt, że można zabrać je ze sobą na familijny piknik czy na wakacje, ponieważ są różnych wielkościach. To na pewno świetna alternatywa i lepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie widzą świata poza grami komputerowymi.

Gra planszowa - Qwirkle

Źródło: http://www.planszoweczka.pl/

Rozrywka dla pociech i dorosłych

Gierki planszowe dedykowane dzieciom są najlepiej kojarzoną kategorią gier. Dla większości ludzi bardziej kojarzą się z zabawą dla dzieci lub młodzieży. Ten wizerunek gier planszowych dawno nie jest prawdziwy. Oprócz [propozycji dla dzieci znaleźć można wiele pozycji dedykowanych dorosłym. Trudno wyobrazić sobie przecież przedszkolaka grającego w np. Grę o Tron (grę ze skomplikowaną mechaniką i rozbudowaną fabułą dotyczącą m.in. dworskich intryg) nie wspominając nawet o grach erotycznych.

Strategiczne myślenie niezbędne w biznesie

Wiele się ostatnio mówi się o istocie strategicznego myślenia w biznesie. Istnieje wiele firm oferujących szkolenia mające nauczyć strategicznego myślenia. na ogół za swe usługi wymagają dużych kwot. A wystarczy podarować dziecku grę bitewną. Niech obmyślanie strategii stanie się nawykiem, który zaprocentuje.

#biznes#dzieci#dziecko#fabuła#gra#nauka#usługa