Published by admin on 22 grudnia, 2021

Szukasz doskonałej płaszcza? Sklep Helikon to dla Ciebie!

Udajesz się w szczyty, nad staw, lub w pewne dalsze obszar, gdzie wiesz, że przyda Ci się wierzchnie przykrycie? A być może wyszukiwasz coś na co dzień? bluza softshell to dla Ciebie!

nowoczesne AGD w kuchni

Autor: Goedeker’s
Źródło: http://www.flickr.com
Kurtki softshell to doskonałe zamysł dla tych z Was, które planują udać się w lot, gdzie niezbędne będzie nałożenie cokolwiek „na barki”. A po co zabierać z sobą codzienną bluzę, kiedy sklep Helikon dostarcza w swoim różnorodnym gamie niezawodne, gorące i szczególnie przewiewne kurtki softshell z unikalnego materiału Shark Skin, która jest dziergane z pary powłok tkaniny, o tradycyjnym, wręcz wielofunkcyjnym cięciu oraz które trzeba nosić również na co dzień? W zależności od potrzeby, sklep Helikon dostarcza projekty z delikatnym polarem oraz siatką, oraz materiałem wodoodpornym, który ubezpiecza przed mżawką i wietrzykiem, będąc dodatkowo nader przyjaznym dla skóry.

Jeżeli ten tekst Cię zainteresował, to bez wahania kliknij tutaj i sprawdź, co przeczytasz w źródle (https://toscanti.com.pl/pl/c/Pierscionki/30). On też okaże się godny zainteresowania.

Oferowane modele to także: Jackal, Trooper, a także Helikon-Tex Delta UTL Coyote oraz Mp Camo. Pojedynczymi aspektami kurtek softshell, na ilustracji modelu Delta UTL Coyote stanowią: kieszenie (wewnętrzne, u dołu bluzy, oraz tak zwane „napoleońskie”), wzmocnione modelowe zgięcia rąk, stójka razem z podszewką z polaru, bardzo dobra przepuszczalność powietrza tkaniny, zamki YKK, regulowane mankiety, a także najbardziej ważny oraz najmocniej charakterystyczny suwak błyskawiczny z obszycie termiczną oraz ochorną podbródka.

Co więcej, specjalna kolorystyka płaszczów, dogodzi wymagania każdego – niewiasty, czy mężczyzny, pieszego, czy outdoorowca.
Każdy odnajdzie w sklepie Helikon – cenionym w tym momencie jako Helikon-Tex – cokolwiek dla siebie.
#bluza#kurtka#wymagania