Published by admin on 6 stycznia, 2022

Pokręcone włosy także da się poskromić, wystarczy wybrać się na zabiegi z wykorzystaniem preparatów keratynowych

Sporo pań skarży się na swoje włosy, twierdząc, że są one nieujarzmione oraz trudne do czesania. Niejednokrotnie problem ten jest połączony ze znacznym wyniszczeniem oraz przesuszeniem włosów, lecz nieraz przyczyną jest typ włosów.

operacja

Źródło: flickr.com
W podobnych przypadkach pomocna może być keratyna.
Prostowanie bez zniszczenia włosów
UV

Autor: Paleontour
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli rozchodzi się o prostowanie keratyna sprawdza się po prostu optymalnie. Zabieg z wykorzystaniem keratyny zapewnia piękny efekt wyprostowanych, gładkich, jak także lśniących włosów. Pasma po zabiegu keratynowym wyglądają zdrowo i są bardzo eleganckie. To najskuteczniejszy sposób, by pozbyć się uporczywego puszenia niszczącego każdą fryzurę. Nie można zapominać też o tym, że keratyna zapewnia nie tylko idealnie wyprostowane włosy, ale również odbudowuje je oraz regeneruje od środka. Opłaca się zainwestować w ten zabieg, bo efekt zachowuje się na włosach naprawdę długo.
Walcz o piękno oraz zdrowie swoich włosów
Keratynowa odbudowa włosów będzie wSPArciem w momencie, kiedy ma się naprawdę silnie zniszczone włosy. W wielu wypadkach za wyniszczenie struktury włosa odpowiadają agresywne zabiegi oraz składniki w kosmetykach lub w wodzie. Kondycji włosów szkodzi też farbowanie, szczególnie farbami z amoniakiem. Keratyna to jeden ze składników włosa, zatem zabiegi z wykorzystaniem keratyny są naturalne oraz okazują się bezpieczne dla włosów.

Należy pamiętać o tym, że zabieg prostowania to nie wszystko, należy jeszcze aplikować specjalne kosmetyki myjące oraz pielęgnacyjne, aby utrwalić efekt i ulepszyć działanie składnika. Po zabiegu najlepiej dowiedzieć się, jakich działań unikać. Niektórzy specjaliści odradzają w parę dni po zabiegu korzystanie z basenu i sauny
#kosmetyczny#problem#SPA