Published by admin on Maj 15, 2021

Oferta medycyny estetycznej – mezoterapia zabiegiem poprawiającym wygląd – zobacz więcej w tym artykule

Wraz z wiekiem nasza skóra traci młodość: zobaczyć można na niej zmarszczki, pogorszeniu ulega jej jędrność oraz elastyczność. Bardzo dużo przedstawicielek płci pięknej pragnie się tych oznak starzenia się na długo pozbyć. Naprzeciw ich potrzebom wychodzą kliniki medycyny estetycznej , które wykonuję między innymi zabieg mezoterapii.

Mezoterapia Katowice, którą mają do zaoferowania to zabieg przywracający młodzieńczy wygląd bez stosowania skalpela. W czasie zabiegu w skórę

zabieg kosmetyczny

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

kobiety wstrzykiwane są substancje aktywne: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy a także kwas polimlekowy. Mezoterapia Katowice (Mezoterapia – Katowice), którą mają do zaproponowania może być wykonywana na przeróżnych częściach ciała. Zabieg może być przeprowadzony nie tylko na twarzy, ale również na innych rejonach ciała. Efektem zabiegu są trudniej dostrzegalne zmarszczki. Poprawie ulega jędrność skóry, jest ona również lepiej nawodniona. Mezoterapia zapewnia rewelacyjne rezultaty nie tylko w redukowani zmarszczek. Bardzo skutecznie pozwala zmniejszać cellulit i rozstępy.

Dopasowane indywidualnie do każdej pacjentki składniki o działaniu odżywczym są wprowadzane w skórę przy pomocy bardzo cienkiej igiełki. Pacjentki, które cechują się dużą wrażliwością na ból mogą przed wykonaniem nakłuć otrzymać znieczulenie powierzchniowe. Zaraz po skończeniu zabiegu na rejonach ciała, na których zabieg był wykonywany dostrzec można ślady po nakłuciach. (Dermatologia estetyczna w Katowicach) Pozostałości te znikają po dwóch dniach. Zabieg nie powinien zostać wykonany u wszystkich kobiet. Nie zostanie on wykonany u kobiet w stanie błogosławionym, u pacjentek z cukrzycą oraz u pacjentek u których występuje opryszczka.

Na tydzień przed zaplanowaną datą zabiegu nie powinno się stosować aspiryny ani innych leków, które zmniejszają krzepliwość krwi. Efekty mezoterapii widać już po upływie jednego dnia.

Jeżeli zamieszczone tu wiadomości przyciągają Twoje oko, to dodatkowo zerknij na omówienie (dermamed.com.pl/oferta/botox), które przeczytasz, kiedy klikniesz ten odnośnik!

Jednak aby uzyskać naprawdę zadowalający efekt, najczęściej wykonuje się serię zabiegów. W zależności od głębokości zmarszczek u jednej pacjentki przeprowadza się przynajmniej serię czterech zabiegów, czasami niezbędne jest ich zwiększenie do ośmiu. Pomiędzy każdym zabiegiem konieczna jest co najmniej czternastodniowa przerwa. By efekt zabiegu miał charakter długotrwały, poleca się wykonywanie go dwa razy w roku. Wtedy efekty utrzymają się na skórze naprawdę długo.

#igiełka#witaminy#zmarszczki