Published by admin on 3 stycznia, 2022

Odzież w paski – uwielbiamy czy raczej nie?

Tego sezonu zostałyśmy dosłownie zasypane paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Entuzjastek tego typu kompletów jest prawdopodobnie tyle samo, co przeciwniczek – te uważają, że paski pogrubiają i zakłócają proporcje sylwetki.

Nie tak całkiem jest to zgodne z rzeczywistością, powinno się zwyczajnie dobrać paski do swojej sylwetki i odpowiednio dobrać elementy pozostałego stroju. Sukienki w paski znakomicie spiszą się na talii rodzaju Cegła – bez wyraźnie zaznaczonej talii i biustu. Wszystkie kobiety o drobnej i chłopięcej sylwetce będą znakomicie wyglądały właśnie w sukienkach tego typu.

Sukienki Andrzejkowe

Autor: Pandzior.pl
Źródło: Pandzior.pl

Sukienka o fasonie szmizjerki sprawdzi się doskonale noszona, codziennie, pasek w talii zauważalnie uwydatni kształty – taka jest właśnie sukienka Christina.
Oprócz sukienek w sklepie internetowym Melanż na wyszukamy także spódnice w paski i tuniki – też w paski. Takim przykładem pięknej tuniki może być tunika Florentyna. Idealna na lato, bardzo dobrze wygląda z gładkimi spodniami w kontrastowym kolorze.

Nie masz pewności odnośnie tego tematu? Najlepiej sprawdź szczegóły kamerzysta weselny przedstawione właśnie na tej stronie. Wszystko było dokładnie wyjaśnione.

Bowiem paski na tunice są szerokie potrzebne jest włożenie wysokich obcasów – w ten sposób ustabilizujemy figurę. Przy wzorze tego rodzaju musimy uważać na długość tuniki – nie może być ani za długa – wtedy optycznie przytnie nam nogi i zakłóci tym samym proporcje. Nie może być także zanadto krótka – tunika bardzo nas poszerzy. A wszak nie o dodatkowe kilogramy nam się rozchodzi.
Tego lata odnajdziemy również mnóstwo spódnic we wzory, w tym w paski. Takimi przykładami są spódnica Jola i spódnica Eve. Obydwie spódnice w bardzo dobrze wyglądają z gładkim topem są bowiem na tyle wzorzyste i tym samym wyraziste, że nie wymagają mocnej oprawy.

Paski są nieodzownym wzorem tkanin od lat i takim zapewne zostaną. Co roku możemy wybierać wśród wzorów i kolorów, w tym pośród printów roślinnych, czy zwierzęcych. Należy niemniej jednak zaznaczyć, że trend pasków jest jednym z najmocniej zarysowanych i … lubianych!
#figura#kształty#Lato#obcasy#sylwetka#talia