Published by admin on Czerwiec 5, 2019

Obuwie – zasady doboru dobrego buta.

W dzisiejszych czasach obuwie jest nieodłącznym elementem powszedniego stroju, bez względu na to, czy jesteśmy na wakacjach, idziemy do pracy , wychodzimy na spotkanie biznesowe czy na wieczorowe przyjęcie. W połączeniu ze sporą ofertą firm sprzedających obuwie na każdą okazje, bardzo łatwo pogubić się w tym, jaki element do czego pasuje i w jaki sposób dobrać odpowiednie buty do naszego stroju. Trendy mody zmieniają się bardzo szybko, więc jak bez asysty stylistki nie dać plamy w towarzystwie? Możemy na przykład skorzystać z kilku porad zawartych tutaj.

buty ziomowe

Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com

Rzecz pierwsza – Na jaką okazję?Okazja na jaka zakładamy nasz strój jest niezwykle ważna, to ona między bogiem a prawdą dyktuje nam fason i poziom elegancji stroju. Buty podlegają tym samym zasadom, jak reszta ubrania – nie ubierzemy w końcu klapków do kościoła , czy lakierków do szortów. Trzymajmy się więc kilku reguł:- nie nośmy obuwia sportowego przy okazjach uznawanych za oficjalne,- nośmy tylko obuwie „luźne” do krótkich spodni,- do strojów wieczorowych będą pasowały jedynie buty eleganckie – ubiór na „luźnego żaka” w garniturze i tenisówkach jest odrażający.

A w jakich miejscach buty kupować?Jeśli mamy już wybraną okazję i styl naszego stroju, niezwykle istotnym elementem będzie wybór sklepu. Marki butów różnią się między sobą jakością wykonania obuwia, a co za tym idzie – także ceną. Istnieją jednak firmy sprzedające w niskich cenach porządne jakościowo buty męskie jest tutaj bardzo dobrym przykładem. Tworzone przez nich buty są solidne i szykowne. Ostatecznie statystyki mówią same za siebie: w tej branży trudno o godny polecenia sklep natomiast, dzięki swej profesjonalnej obsłudze klienta zyskał miliony fanów, w całej Europie.

Jaki model?Musimy pamiętać, żeby dobrze zastanowić się przed kupnem interesującego nas modelu butów, jakie nie będą pasowały na wszystkie okazje – np. czółenka na platformie na przykład daje możliwość zamiany nieznoszonego obuwia, jednakże inne firmy nie zawsze w taki sposób dbają o dobro klienta, warto więc zastanowić się dwa razy przed podjęciem ostatecznej decyzji.

#buty#marki#obuwie#trendy