Published by admin on 5 lipca, 2022

Nie tylko Radwańska

Wszyscy na pewno pamiętamy, jak narodziła się małyszomania. To znane zjawisko, że na fali zwycięstw jednego człowieka znacznie zwiększa się zainteresowanie dziedziną. I tak się właśnie zdarzyło na początku minionej dekady, gdy poprzednio całkowicie niszowa dyscyplina sportowa zaczęła interesować bardzo szerokie grono ludzi. Powstawały dedykowane strony WWW i tak dalej. Dużo komentatorów zastanawia się, czy także tak się zdarzy w przypadku takiego elitarnego sportu, jakim jest tenis.

Daniela Hantuchová, tenisistka

Autor: adidas
Źródło: adidas
Takie przypuszczenie nie jest przecież pozbawione podstaw. Od jakiegoś czasu na turniejach bryluje młodziutka dziewczyna z Małopolski – Agnieszka Radwańska. W momencie, gdy zaczęła odnosić znaczące sukcesy, przed ekranami dopingowało ją coraz więcej ludzi.

Jeśli zafascynował Cię niniejszy tekst, to odkryj www (https://magazynauto.pl/meska-strefa/elektryczne-rowery-skladane-jazda-ze-wspomaganiem-zmieszcza-sie-w-bagazniku-auta,aid,1166) a tam czekają na Ciebie wiadomości warte uwagi. Zobacz je – będziesz niesamowicie zadowolony.

Niestety, statystyka widowni była sporo mniejsza, niż w trakcie zwycięstw Orła z Wisły. Można powiedzieć, że jest to wynik niskiej widowiskowości pojedynków tenisowych. Tenis to jednak nie skoki narciarskie, które elektryzują kibiców, ponieważ reprezentują miks dowodu wielkiej odwagi skoczków i zaciętej rywalizacji. Liczące po parę godzin mecze tenisowe mogą znużyć nawet najbardziej wytrwałych ludzi.

Jednakże okazja na podniesienie popularności tej dyscypliny w Polsce jeszcze nie umarła. Nie tak dawno najmocniej ludzi zainteresował uzdolniony Jerzy Janowicz, który znakomicie się zaprezentował na prestiżowym turnieju w stolicy Francji. To spowodowało, że sporo ludzi chciało oglądać tenis live w sieci i TV.

Dużo weteranów tego szlachetnego sportu twierdzi, że Janowicz ma tak wielki talent, że na pewno doczekamy się w przyszłości wielu sukcesów. Kto wie, może za parę lat polscy fani tenisa dostaną swojego „Małysza”? (sprawdź

Zobaczymy za rok, a już dziś obserwuje się, że sporo młodych ludzi uczęszcza na zajęcia z tenisa albo po prostu toczy tenisowe batalie z przyjaciółmi na publicznych kortach. W sieci zaś funkcjonuje kilka tenisowych portali, gdzie są dostępne interesujące informacje o tej dyscyplinie. Do wyszukiwarki powinno się wklepać na przykład zdanie mecze tenisa na żywo.
#dyscyplina#kort#mecz#sport#talent