Published by admin on Luty 3, 2020

Mężczyźni w Polsce muszą wziąć się za siebie

Sporo pań uskarża się, że Polacy słabo się ubierają, całkowicie nie posiadają gustu. Przede wszystkim: aż tak bardzo stereotypowe postrzeganie Polaków jest bez sensu. Co jak co, lecz jeżeli chcemy, aby istotnie na ulicach było więcej zadbanych facetów, trzeba czytać tego typu artykuły, a potem do tego odpowiednio wyciągać z nich wnioski.

Czyli do dzieła: co w sumie można poradzić facetowi, który zauważył, że niezbyt daleko mu do stereotypowego Polaka, który co prawda nie istnieje, lecz wiadomo

Chłopak na łące

Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com

o co chodzi. Nie jest za łatwo odmienić własne wieloletnie nawyki, jednakowoż należy przynajmniej spróbować. Byłoby dobrze gdybyśmy próbowali, jesteśmy facetami!

Para młoda

Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli mowa o garniturach – ciągle to właśnie garnitury produkowane w Italii są fantastyczne pod autentycznie wszystkimi względami. Wiadoma kwestia: są dosyć sporym wydatkiem, ale wykosztowanie się może sprawić, iż po prostu będziemy fantastycznie się prezentowali. Zwłaszcza elegancki garniak jest wskazany dla facetów, którzy prowadzą wszelkiego rodzaju biznesy. Chociaż wiadoma sprawa, że i do klubu nocnego można pójść w luźniejszym garniturze. Pamiętajmy, iż na garniturze nie powinniśmy przesadnie oszczędzać, bo rzeczywistość jest taka, że generalnie im droższy garniak, tym konkretniejszy pod względem jakościowym. Tak właśnie bywa: zresztą to pewnie dla żadnego mężczyzny nie jest jakaś niespodzianka, tak jakoś właśnie jest.

Pamiętajmy, iż gustowny ubiór (więcej tutaj: luźna elegancja, czyli styl smart-casual) to niewątpliwie coś co potrafią pochwalić niewiasty: a więc kawaler, który poszukuje fajnej kobiety powiększa własne szanse na sukces. Twierdzenie, że szata nie zdobi człowieka jest no przynajmniej w naszej kulturze bezsensowne. Kiedy w zasadzie nie jesteśmy przesadnie obeznani w kwestii odzieży, zapewne będziemy co pewien czas mieli ogromne wątpliwości. Czyli no powiedzmy będziemy głowili się nad tym czy faktycznie zielona koszula idealnie pasuje do naszych spodni. Pytajmy, miewajmy przeróżne wątpliwości, ponieważ to wielce zmniejsza ryzyko wpadki związanych z ubiorem.
#elegancki#garnitury#kobiety#Mężczyźni#panów#singiel#stereotypowe#sukces#ubiór