Published by admin on 4 listopada, 2021

Marynarki o sportowym kroju zdecydowanie można łączyć z jeansami i innymi częściami codziennego stroju

Niemal każda kobieta co najmniej od czasu do czasu ma problem z tym, co na siebie założyć. Oczywiście zazwyczaj strój powinien być odpowiedni do okazji, jednak mimo to niejednokrotnie nie potrafimy zdecydować się na konkretny zestaw ubraniowy. Badania pokazują, że zwykle mamy kłopoty przede wszystkim z marynarkami – dużo kobiet zwyczajnie nie ma pomysłu, z czym można je zestawiać. Tymczasem okazuje się, że marynarki damskie są rewelacyjnym elementem stroju, który bez wątpienia powinien znaleźć się w każdej szafie.

szafa

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli Ty również nie wiesz, przy jakich okazjach możesz ubierać swoją marynarkę lub najzwyczajniej nie posiadasz takiej w swojej szafie, wówczas bez wątpliwości powinnaś przejrzeć ten artykuł. Przede wszystkim powinnaś zacząć od tego, aby nabyć marynarki właściwe do Twojej figury. Jeśli masz spore wcięcie w pasie oraz jesteś chuda, wtedy bez wątpienia najlepiej sprawdzą się marynarki krótkie – takie, które kończą się w okolicach Twoje pępka lub staniki bez ramiączek nieco niżej. Kiedy masz nieco pełniejsze biodra, wtedy niewątpliwie powinnaś postawić na długie marynarki, które będą swobodnie opadały na Twoje biodra – poznaj tutaj na

Marynarki mogą być wykonane z różnych materiałów – jeśli posiadasz marynarkę sztruksową, bez wątpliwości możesz nosić ją codziennie do spodni. Oczywiście marynarki z

ubrania

Autor: PresKA
Źródło: PresKA

eleganckiego materiału z pewnością najlepiej sprawdzą się przy oficjalnych okazjach – jeśli zostaną połączone z eleganckimi spodniami oraz wysokimi butami. Marynarki o luźnym kroju bez wątpliwości można łączyć z jeansami i innymi częściami codziennego ubioru – dodadzą ubiorowi nieco elegancji. Kiedy posiadasz w swojej szafie wyłącznie marynarki bardzo eleganckie, wówczas z pewnością powinnaś kupić jeszcze taki sportowy model.

Szczególnie dobrze wyglądają takie marynarki kiedy mają podwinięte rękawy – dzięki temu zyskasz wrażenie jeszcze większego luzu, ale jednocześnie sprawisz, że cały strój będzie elegancki. Marynarki damskie to na pewno bardzo ciekawy element ubioru. Jeżeli nie masz jeszcze jakiejś w swojej szafa, z pewnością powinnaś wybrać się na zakupy i jakąś kupić – zobacz swetry zaraz.

#marynarka#szafie#ubranie