Published by admin on 3 kwietnia, 2022

Ładne i zdrowe zęby muszą być ważne dla każdego rodaka niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania

Jak pokazują statystyki — do dziś istnieją ludzie, którzy nie myją zębów. Mamy XXI wiek. Czas to nareszcie zmienić.
Trudno wyobrazić sobie, ale nawet w dzisiejszych czasach jakiś procent ludzi nie czyści zębów regularnie i ich nie nitkuje.

specyfiki

Autor: Bill So
Źródło: http://www.flickr.com
dentysta

Autor: Adidas
Źródło: Adidas
kobieta w koszulce

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Zdarzają się tacy, którzy przez całe swoje życie nie zawitali do dentysty. Te dane są w stanie zjeżyć włos na głowie, ale to prawda. U większości rodaków zakorzenił się jakiś przedziwny lęk przed dentystami. Faktem jest, że w latach komunizmu zwykle rwali oni na żywca, a jakość usług była niska, jednak te czasy już dawno odeszły w zapomnienie. Jednak legenda jest nadal żywa i grono ludzi boi się stomatologa niczym diabeł święconej wody. A przecież przyjeżdżają do nas Niemcy i Anglicy, aby leczyć zęby, ponieważ nasze usługi są na bardzo wysokim poziomie, ale znacznie tańsze. Dlatego należy przełamać się i iść na wizytę. Dentysta ( sprawdź dentysta bielsko) założy nam kartę oraz dokładnie sprawdzi nie tylko stan naszych zębów, ale również dziąsła czy język. Z spokojem będzie odpowiadał na wszelkie pytania. Warto udać się do prywatnego gabinetu, ponieważ będziemy pewni, że cały sprzęt jest nowoczesny, a stomatolog jest na bieżąco z wszelkimi nowinkami powiązanymi ze stomatologią. Jeżeli spodoba nam się jego podejście do leczenia oraz ludzi, to możemy zapisać do niego na wizytę również nasze szkraby.

Należy uczyć je od najmłodszych lat, że wizyty u stomatologa nie są czymś strasznym. Musimy kontrolować stan swych zębów przynajmniej raz na sześć miesięcy.
#maluch#sprzęt#wizyty