Published by admin on 17 listopada, 2021

Konwencje w urokliwym mieście – Ciechocinku.

Ciechocinek to miasto leżące w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejscowość uzdrowiskowa. Znajduje się tam wiele ośrodków wczasowo-turystycznych. Część uzdrowiskowa opływa w liczne tereny zielone – parki i skwery. Najsłynniejszym ogrodem spacerowym jest Park Zdrojowy, z licznymi gatunkami roślin – krzewów oraz rabat kwiatowych. Znajduje się tam także pijalnia wód mineralnych. O każdej porze roku do Ciechocinka przyjeżdża wielu kuracjuszy.W mieście mogą zwiedzić także: tężnie zaprojektowane przez Jakuba Graffa, fontannę „Grzybek”, kościół św. Piotra i Pawła, zespół Łazienek, drewniany Teatr Letni, warzelnię soli z 1830r. oraz pałacyk przedsiębiorstwa „Uzdrowisko Ciechocinek”.

ciechocinek

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com

W Ciechocinku wszyscy znajdą miejsce dla siebie. Nie jest to tylko i wyłącznie raj dla emerytów. Jest tam też wiele bardzo komfortowych hoteli. Jednym z najbardziej znanych hoteli w Ciechocinku był – Hotel Karola Müllera, usytuowany w Parku Zdrojowym. Wpisano go do rejestru zabytków w 1987.na tej witrynie jonizator wody aquator silver jonizator wody aquator silver Pechowo spłonął w 2008. Ostatecznie został rozebrany w 2013. Aktualnie hotele w Ciechocinku cechują się bogatą ofertą dla swoich klientów oraz wysokim standartem oferowanych usług. Oferują weekend lub [mieszkania od dewelopera warszawa] dłuższy urlop połączony z pobytem w spa i pełną odnową biologiczną. Pomaga to urlopowiczom odpocząć , nabrać sił witalnych, upiększyć ciało i zrelaksować umysł.

W zmodernizowanych domach gościnnych znajdują się też Kompleksy Konferencyjno-Szkoleniowe zaadaptowane do organizacji różnorakich form spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Miejsca te kompilują ze sobą ofertę noclegową, wypoczynkową z bogatym zapleczem konferencyjnym oraz szeregiem interesujących zajęć dodatkowych. Osoby przebywające w kompleksie służbowo, mają do dyspozycji sale konferencyjne, kompletnie wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, mające klimatyzację oraz funkcję całkowitego zaciemnienia. Ponadto w większości hoteli znajdują się też: kręgielnie, kawiarnie, siłownie czy baseny. Obiekty proponują także catering i wyżywienie w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Łazienki II Resort Medical &SPA w Ciechocinku

Autor: http://lazienkiresort.com
Źródło: http://lazienkiresort.com

Osoby uczestniczące w konferencjach mogą w wolnym czasie udać się na organizowane na terenie hotelu zabawy taneczne, karaoke czy biesiady. Goście mogą także skorzystać z hotelowego ogrodu, gdzie często organizowane są pikniki z ogniskiem. Hotele w Ciechocinku to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną spokojnego miejsca nie tylko w celach prywatnego urlopu, ale i na spotkania biznesowe.

#ciało#Ciechocinek#miejsca