Published by admin on 10 grudnia, 2021

Kajaki nad Pilicą

Poniedziałek, wtorek, środa i tak co tydzień trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy nadchodzi długo wyczekiwany piątek, można spokojnie zacząć planować, jak spędzić te dwa dni wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. Latem jest wiele okazji by spędzić weekend aktywnie, najlepiej na łonie natury z rodziną. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Idealną propozycją może być spływ kajakowy.

Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Autor: Jura Park Bałtów
Źródło: http://www.juraparkbaltow.pl

W Polsce jest dostępnych kilka atrakcyjnych dystansów.

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że to jest naprawdę rzetelna oferta, dotycząca cennych tekstów. Poznaj ją teraz.

Jednak jeśli jeśli brak nam czasu na dłuższy wypad lub nie mamy doświadczenia w w pływaniu kajakiem, można wybrać się na spływ kajakowy wzdłuż koryta rzeki Pilica. Pilica to rzeka zlokalizowana w południowej i środkowej Polsce. Jest to najdłuższy lewy dopływ Wisły. Długość rzeki wynosi 319 km. Bieg turystyczno rekreacyjna.

Starczą dwa zestawione ze sobą luźnowyrazy: kajaki Pilica, by dać się ponieść różnym przygodom, które można spotkać aż na trzech ciekawych trasach o różnym dystansie:- Budy Michałowskie- Warka- odległość 16 km- Białobrzegi- Warka- dystans 28 km- Przybyszew- Warka- długość 37 km

Autor: Ezra Casteel

Można wybrać którąś z proponowanych trasę, a wycieczkę dodatkowo ubarwić biwakiem nad brzegiem rzeki i rozbić namioty. Można rozpalić ognisko i spędzić miły letni wieczór, podziwiając wyjątkowo piękną drzewa i trawy i widoki w tamtych okolicach. wyszukując w internetowej wyszukiwarce „kajaki Warka” lub „pilica spływ” można znaleźć szereg ofert firm, które organizując spływy, uatrakcyjniają je ogniskami, zbieraniem jabłek. co istotne każda firma oprócz wypożyczenia kajaków i kapoków, zapewnia także transport na miejsce wodowania. Ceny są również atrakcyjne. Przykładowo wypożyczenie całego wyposażenia na cały dzień wynosi 150 zł. Można także dowiedzieć się co warto zobaczyć na trasie. A jest co, ponieważ na wspomnianym już szlaku turystycznym można się zatrzymać się przy brzegu i zwiedzić unikalne zabytki architektoniczne.

Jeżeli nie jesteś pewien, czy opublikowane na tej witrynie informacje są dość rzetelne, to zobacz źródło (https://www.hotelarkonpark.pl/hotel/pokoje), które użyto do stworzenia tego artykułu.

Kajaki wypożycza się w Warce, a potem już hej przygodo.

Spływ kajakowy to nie tylko sposób na aktywny wypoczynek, ale również atrakcyjna forma na spędzenie choć tych dwóch dni wolnego i mnóstwo przygód, które będzie można wspominać wieczorową porą.

#cena#namiot#rzeka#spływ kajakowy#stres#turystyka#weekend#widok