Published by admin on 20 listopada, 2021

Jeśli krytycznym okiem popatrzymy na swoje ubrania i zapewne większość z nich wyrzucimy

Warto pamiętać, że cała zawartość naszej szafy w pewien sposób odzwierciedla to, jakimi osobami jesteśmy. Jeżeli mamy skłonności do tego, by być perfekcjonistami, to na pewno na naszych wieszakach istnieje porządek, a półki są miejscem, gdzie koszulki spoczywają równo ułożone. Rzecz jasna nie brakuje wśród nas i takich jednostek, które preferują bałagan i chaos, w którym czują się zawsze dobrze, jednak szafa w pierwszym rzędzie powinna być funkcjonalna, stąd też nie kwestie porządku są w niej najważniejsze, a sama zawartość.

Jeżeli na każdą porę roku mamy co na siebie założyć i zarazem czapki zimowe dziecięce, jak i sukienki plażowe można znaleźć pośród sterty naszych ubrań, to możemy czuć się zadowoleni – tak powinno być. Niestety, aby było faktycznie dobrze, należy musimy się namęczyć i zrobić porządne przejrzenie tego, co mamy pochowane na swoich półkach, komodach i w innych miejscach, w których przechowujemy odzienie na co dzień i od święta. Na pewno dobrze zrobimy, jeżeli krytycznym okiem spojrzymy na swoje stroje i z pewnością połowy z nich się pozbędziemy.

Na pewno ciekawią Cię inne newsy. Z chęcią namawiamy Cię do naszego następnego artykułu, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Musisz tylko wejść w link.

sukienka

Źródło: www.melanzsklep.pl

Co powinno znaleźć się w osiedlowym kontenerze z ubraniami? Z całą pewnością to, co od dawna nie zakładaliśmy – czytaj o modzie. Nie ma co okłamywać siebie, że coś nam się jeszcze przyda, jako że nieużywanie danych rzeczy jest sygnałem świadczącym o tym, iż nie są nam one potrzebne.

Dzięki porządkom w naszych szafach wygenerujemy wiele wolnego miejsca, w którym to po zakupach zagoszczą nowe (polary) perełki, jakie ubarwią całą zawartość naszej garderoby. Szare szpilki, czerwony szaliczek, błękitne mokasyny… Wiele jest intrygujących przedmiotów do zakupienia, stąd też zróbmy dla nich miejsce i zacznijmy na nowo dbać o siebie. Pamiętajmy również o tym, by nie tylko okrycie dzienne znalazło się w centrum naszej uwagi – zobacz, ciekawe walizki podróżne. Wiedzmy, że także tego rodzaju dodatki, jak zegarki, portfele, walizki podróżne czy paski do spodni także pełnią bardzo ważną rolę w budowaniu naszego wizerunku. W związku z tym starajmy się stawiać na to, co ma dobrą jakość i ładnie się komponuje z pozostałymi elementami garderoby. Nie bójmy się również korzystania z ekstrawagancji, która sprawi, że nasze życie będzie barwniejsze i ciekawsze. Kto powiedział, że moda nie może być przygodą?
#garderoba#komody#ubrania