Published by admin on 9 maja, 2022

Jakie modele torebek powinna mieć w swojej szafie każda kobieta? Pytamy stylistów!

Każda elegancka pani chciałaby mieć kolekcję toreb na każdą okazję. Niezmiernie prosto i czasem niedużym kosztem można skompletować kolekcję, jaka doda każdemu wyjściu elegancji i klasy, a czasem lekko go ożywi czy zmieni jego styl. Od czego zacząć tworzenie własnej kolekcji torebek?

Czy już na samym początku trzeba zrobić nalot na sklep z torebkami? Oczywiście nie. Na początku warto gruntownie przejrzeć to, co kolekcjonowałyśmy przez długie lata, skrupulatnie obejrzeć każdą torbę, odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest na tyle oryginalna, iż może zostać w naszej kolekcji – . Drugi krok to uświadomienie, na jakie wyjścia zwykle potrzebujemy torebek. Oczywiście na pewno wyróżnimy torby na co dzień i torby na specjalne sytuacje. Na co dzień bardzo dobrze zdadzą egzamin listonoszki skórzane i torebki w których pomieszczą się dokumenty w formacie A4.

torebki

Autor: VeroStilo
Źródło: VeroStilo

Można mieć 2-3 pojemne torby i nosić je na zmianę. To dobre rozwiązanie, ponieważ nie tylko torebki będą pasowały do wielu stylizacji i każdej pory roku, lecz też będą długo wyglądały jak nowe. Listonoszki skórzane mają też trochę mniejsze rozmiary, wtedy nie ma problemu, aby zakładać je na zakupy albo spacery, gdy nie potrzebujemy mieć przy sobie zbyt wielu rzeczy, a przy tym zależy nam na tym, aby mieć wolne ręce – modne torebki na ten sezon.

Ta ta witryna na pewno Cię zaciekawi, gdyż jest tam przedstawione istotnie dużo ciekawych wiadomości na ten tu temat.

Listonoszki mogą być wykonane z określonego koloru skóry czy skaju albo kilku – warto mieć w swojej garderobie chociaż jedno ciekawe połączenie barw, aby połączyć taką torbę z jednolitym czy stosunkowo spokojnym strojem. Dobrze spisują się także torebki-worki – można założyć je na plecy i mieć wolne ręce. Na specjalne wyjście, jakie nie wymaga od nas eleganckiego ubrania, lecz chcemy wyglądać inaczej niż zawsze, sprawdzą się różnych wielkości kuferki. Najczęściej mają one tylko rączkę, bez paska na ramię. Do stroju wieczorowego dopasujemy kopertówki i małe torebki na łańcuszku.

Warto mieć wybrany sklep z torebkami, w którym obsługa doradzi nam i pozwoli rozważyć zakup w domu, przymierzyć torebkę do ulubionych ubrań i dopiero później zdecydować, czy konkretna torba powiększy naszą kolekcję. Warto także poszukać czegoś ciekawego w lumpeksach, nigdy nie wiadomo, na jakie perełki się trafi.

#kopertówka#listonoszka#torebka