Published by admin on 7 stycznia, 2022

Jaką biżuterię sprezentować swojej kobiecie – przewodnik

Panie uwielbiają nosić biżuterię, zaś jeszcze bardziej lubią ją otrzymywać od swoich gentlemanów. Niestety świat błyskotek jest dla nas nierzadko obcy i tajemniczy, ale to nie powód by się wycofywać! Przyszykowałem dla Was parę zasad, jakimi możemy się kierować kupując biżuterię swym kobietom.
Zatem zadecydowałeś, iż tym razem ofiarujesz swojej kobiecie biżuterię.

biżuteria online
Nike CTR 360

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Gdyby to były zaręczyny, kwestia byłaby relatywnie prosta. Miałbyś tutaj bardzo ograniczony wybór. Natomiast wszystkie inne okazje pozwalają na wybór prezentu z pełnej palety. A jest w czym przebierać: , kolczyki srebrne, pierścienie, kolczyki, wisiorki, bransolety, rubiny, perły … Głowa boli! Co gorsza klejnoty, jak większość elementów kobiecego stroju, podlega silnym wpływom mody . Toteż trudno tu mówić o sztywnej i uniwersalnej klasyce. Powinno się na początek popatrzeć wstecz i poszukać natchnień w epokach naszych babuń i dziadków. Nasi przodkowie wyznawali tutaj naczelną regułę: biżuterię wręcza się jedynie kobietom bliskim. Będzie to głównie wybranka serca, lecz także mama, siostra albo córka. Biżuteria to bowiem niezwykle zobowiązujący prezent. Dama, która nie czuje się związana z panem oferującym jej biżuterię, może, podarek zwrócić.
malowidło - kobiety

Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
Druga zasada nawiązuje do kobiecej elegancji, w której obowiązuje dewiza umiaru i harmonii. Wybierając biżuterię dla swojej wybranki, pamiętaj, iż nawet jeżeli Twe uczucie jest gorące, podarek nie powinien krzyczeć. Tego rodzaju ozdoby są bardziej kropką nad „i” aniżeli podstawowym punktem programu.

Mają uwydatniać oraz uzupełniać krasę, nie zaś ją przyćmiewać. Dlatego od wielkości oraz ilości ozdób, ważniejsza będzie jakość zrealizowania i użyte materiały. Obecnie osiągalna jest także biżuteria – sklep online z biżuterią online – kto z nas nie przepada za biżuterią online?.
#jakość#kolczyki#koszt#okazje#podarunek