Published by admin on 2 grudnia, 2021

Jak skompletować męską garderobę?

Każdego dnia chodząc ulicą mijasz setki mężczyzn. Pewna część z nich ubrana jest całkowicie od czapy, zaś część po prostu zachwyca – przyciąga spojrzenia nie jedynie pań, ale też panów.
Pewnie nieraz zastanawiałeś się jak to się dzieje? Sposobem na rozwiązanie tej zagadki może być należyte wyekwipowanie swojej garderoby! Pośród fragmentów konfekcji nie ma istotnych oraz mniej istotnych.

Kolekcja Jackpot wiosna 2013

Autor: Jackpot
Źródło: Jackpot
Wszystko jest istotne, jednakże niektóre składniki są kluczowe. Te kluczowe składniki to odpowiednio dobrane buciki, spodnie oraz tak zwana „góra”, a więc koszula, sweter jak też marynarka.

Zainteresowała Cię ta informacja? Jeżeli masz chęć zgłębić więcej – odwiedź odnośnik (http://elian.eu/szydelka) a na pewno poznasz dużo interesujących faktów.

Wychodzi na to, że istotne jest wszystko. I tak jest – z tą różnicą, że najistotniejsze będzie, ażeby pojedyncze „podzespoły” naszego ubioru „wywodziły” się z jednego stylu. O co chodzi? O to, aby nie łączyć sportowych bucików z garniturowymi spodniami oraz koszulą w grube paski – a na wierzchu z kurtką ortalionową.

Marianna Tomaszko

Autor: Karen Eliot
Źródło: http://www.flickr.com
Istotne jest, aby trzymać się jednego stylu – potencjalne mieszanki dopuszczalne są jedynie w kwestiach kolorów oraz dodatków – i tu także bez przesadnej ekstrawagancji. Musimy o tym pamiętać, albowiem kompozycja idealna to strój w jednym stylu – gustowne buciki, spodnie w kant czy też modne jeansy, t-shirt idealnie przylegająca do ciała i marynarka. Takowe zestawienie doskonale sprawdzi się na wieczorne wypady albo do pracy – pod warunkiem, że nie obowiązują w tym miejscu uniformy.

Wypróbowanym rozwiązaniem są też swetry pod marynarkę – od kilku lat zastępują z powodzeniem golfy, jakie może i były cieplejsze, ale współcześnie są niemodne. W sklepach stacjonarnych jak również online w sprzedaży jest odzież męska XXL.
#koszula#odzież#waga