Published by admin on 24 grudnia, 2021

Jak poszukać interesujący strój kąpielowy na plażę?

Lato to czas wakacyjnych wyjazdów, kiedy zdecydowana większość osób planuje urlopy. Nie jest istotne, czy zamierza się pojechać nad polskie morze, czy z kolei preferuje się dużo bardziej egzotyczne kierunki – kobiety z reguły stoją przed bardzo poważnym kłopotem, którym jest zakupienie dla siebie stosownego kostiumu kąpielowego. Jest to dość trudne wyzwanie, mimo że na obecnym rynku wybór jest bardzo bogaty. Jakimi kryteriami w takim przypadku warto się kierować? Jakie kwestie bezwzględnie trzeba wziąć pod uwagę?

strój kąpielowy

Autor: Felipe Skroski
Źródło: http://www.flickr.com
Co najważniejsze, kostiumy kąpielowe zdecydowanie muszą być dobrane do figury danej osoby – zobacz i porównaj. Fakt, że przyjaciółka wyglądała w danym modelu dosyć ładnie, nie gwarantuje, że kostium będzie odpowiedni także dla innej kobiety. Na przykład, panie, które mają dość wydatne brzuchy powinny wybierać dla siebie kostiumy jednoczęściowe, zdecydowanie w ciemnych barwach, ponieważ to one optycznie wyszczuplają ciało. Takie kostiumy nie muszą być nudne – na rynku sprzedawanych jest wiele modnych modeli, jakie wyglądają nadzwyczaj atrakcyjnie.

Nie masz zamiaru przerwać czytania intrygującego zagadnienia na tym poście? Zatem zapraszamy do kolejnych – kliknij w źródło stylista śląsk i przenieś się na zbliżoną witrynę.

Alternatywą mogą okazać się dodatkowo modele wyposażone w dół z wyższym stanem, nieco zakrywającym brzuch. Będą go spłaszczały, tym samym cała sylwetka będzie prezentowała się zdecydowanie zgrabniej (ciekawe kostiumy kąpielowe).

Kobiety z większym lub małym biustem też niekiedy mają kłopoty z kupieniem odpowiedniego kostiumu. Na rynku można jednakże nabyć biustonosze z usztywnianymi miseczkami, które utrzymają duży biust w ryzach, a mniejszy powiększą. Możliwości w tym względzie jest rzeczywiście dość wiele, należy wyłącznie potrafić zamaskować własne mankamenty. Poza tym, kostium musi być wykonany z dobrej jakości tkaniny, jaka będzie przepuszczała powietrze. W czasie gorących dni jest to niezbędne.

Trzeba sprawdzić również, czy strój jest wygodny oraz czy nie odpinają się jego określone elementy, jako że w przeciwnym wypadku można doprowadzić do sytuacji, w jakiej po wyjściu z wody spadnie na przykład biustonosz. W czasie zakupów trzeba też mieć ze sobą bliską i szczerą osobę, która będzie potrafiła ocenić prezencję w mierzonym kostiumie i powie prawdę dotyczącą jego dopasowania. Kostium to jeden z podstawowych elementów urlopowej walizki, tym samym jego wybieranie nie powinno być przypadkowe.
#biustonosz#dodatek#morze#strój#sylwetka