Published by admin on 31 grudnia, 2021

Jak polubić golenie? Jakich akcesoriów oraz kosmetyków warto użyć?

Jednym z takich nielubianych przez mężczyzn zajęć jest golenie. Z pewnością sporo mężczyzn, którzy codziennie rano golą się stwierdzi, że bardzo nie lubi tego powtarzalnego zajęcia.

W części przypadków jest to sprawa podejścia, lecz też niewłaściwych przyrządów i kosmetyków.

Jeżeli publikowany tekst pochłonął Cię kompletnie, to zobacz również inny oryginalny materiał (http://englander.com.pl/wskazania/dermatologia-ogolna/blizny-potradzikowe-usuwanie-wroclaw/), który zapewne posiada równie pasjonujące informacje.

Czy ten zabieg da się lubić?

skóra twarzy

Autor: Victor
Źródło: http://www.flickr.com
kosmetyka
Na pewno jest to możliwe, a są o tym przekonaniu ludzie, którzy z golenia uczyli taki rytuał. Tak, nie powinno dziwić, iż jakaś osoba podchodzi do tej kwestii bardzo poważnie. Część mężczyzn, którzy cenią sobie wyczucie stylu, posiadają też bardziej tradycyjne podejście do tematu. Tania maszynka jednorazowa to dla nich za mało, chcą niejako przenieść się do czasów, kiedy akcesoria do golenia wyglądały inaczej aniżeli dziś, natomiast były bardzo dobre oraz służyły przez lata. Takim są maszynki z wymiennymi żyletkami. Można nawet dzisiaj ich używać, czego potwierdzeniem jest Muhle Razor . To wyjątkowa marka, jaka wypuszcza takie perełki na rynek. Nie możemy także zapomnieć o dobrym pędzlu do nakładania piany.
A co z różnymi kosmetykami do golenia? Kiedy patrzymy na półkę, na jakiej znajdują się pianki do golenia , to musimy się zastanowić co zakupić. Na pewno używanie ich to bardzo wygodna rzecz. Mamy bowiem od razu pianę, jaką tylko nakładamy na twarz. Nie musimy wsmarowywać żadnych kremów, jakie po goleniu trzeba dobrze zmyć. Piana taka zmywa się bez problemu.

kłopoty

Autor: Darkside_sithlord [Marlon Garcia]
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o żele do golenia, to jest także ich spory wybór.

Z pewnością są one dobrym wyborem dla panów o skórze wrażliwej, ponieważ żel posiada bardziej zwartą konsystencję, która szczelniej pokrywa skórę i przy okazji bardziej chroni przed uszkodzeniami oraz często mocniej nawilża.
#kosmetyka#maszynka#twarz