Published by admin on Maj 24, 2020

Jak wymodelować swoją figurę przy pomocy dobrze dobranych ubrań?

Wiele osób nie może się poszczycić wspaniałą figurą. Niewielu z nas otrzymało piękne kształty w darze od natury. W większości przypadków o doskonałe kształty musimy trochę powalczyć. Niestety, nasz współczesny styl życia zdecydowanie nam to utrudnia.

Za dużo czasu spędzamy przed komputerem, nie żywimy się racjonalnie i nie uprawiamy żadnych sportów. Nawet jeżeli właśnie rozpoczęliśmy nowe, zdrowsze życie, sylwetka nie wyrzeźbi się z dnia na dzień. Najnowsze trendy w modzie idą nam na rękę. Popularne pisma o modzie co raz częściej prezentują modelki o okrąglejszych kształtach. Ale jeżeli i do takiego wzorca nam jeszcze daleko, można trochę pokombinować z ciuchami.

Panie muszą rozpocząć tę misję od zakupienia porządnej bielizny. Okazuje się, że rodaczki nie potrafią dobrać sobie właściwego rozmiaru stanika. Najczęściej wybieramy za mały. Dlatego warto zainwestować w rzeczy najlepszej jakości, które doskonale wymodelują naszą figurę. Bielizna triumph pozwoli nam pięknie wyeksponować biust oraz zakryć odstający brzuch. Inne ciekawe artykuły odzieżowe: sklep internetowy bluzy męskie.

Kiedy mamy na sobie już wyszczuplającą bieliznę, warto pomyśleć nad doborem właściwego stroju. Jeśli naszym największym koszmarem jest wystający brzuch, świetnie ukryje go modna sukienka z baskinką. Ten hit z wybiegów kilku ostatnich sezonów sprawi, że ten niedostatek sylwetki zostanie odpowiednio zatuszowany. Dodatkowo, ta czarodziejska falbana wspaniale uwydatni naszą talię. Polecam: czytaj dalej.

Jeśli mamy dodatkowe kilogramy, nie zakładajmy elastycznych tkanin, które jedynie uwydatnią nieestetyczne fałdki. Należy się skoncentrować na podkreślaniu naszych dobrych stron. Jeśli posiadamy piękne łydki, zakładajmy takie sukienki, które właściwie je wyeksponują. Właścicielki dużego biustu powinny zrezygnować z zapinanych pod szyją bluzek i golfów, które powodują, że góra sylwetki będzie zbyt masywna.Pamiętajmy, że dopóki sami nie zaakceptujemy swojej aparycji, w rzeczywistości w niczym nie będziemy czuć się wystarczająco komfortowo. Musimy najpierw pokochać swoje wdzięki i uśmiechnąć się do siebie w lustrze. Pozytywne myśli to przepis na sukces.

#bielizna#bluzki#figura#moda