Published by admin on 6 stycznia, 2022

Wybierz się Na ślub w prywatnym stylu i stwórz świetne wrażenie.

Osoby, które mają właśnie zamiar wyjść za mąż a nie lubią konwenansów mogą dziś cieszyć się z nowych trendów. Moda ślubna staje z roku na rok mniej konserwatywna. Tak na dobrą sprawę do ślubu można dziś założyć niemal wszystko, rzecz jasna w granicach dobrego smaku. Panny młode jednakże nie są skazane na wkładanie grubych sukienek czy wielkich welonów. Dla naszych babć welon oznaczał niewinność.

Suknia ślubna z sieciówki: żakiet i spódnica

Autor: abcslubu.pl 
Źródło: abcslubu.pl

Nie da się ukryć, że zwyczaje się od tamtej pory zmieniły, a również i sama symbolika przestała obowiązywać, bo przyszła mężatka aktualnie nakrycia głowy po prostu nie musi wkładać, jeżeli tylko nie czuje się najlepiej w takiej części garderoby. Z drugiej strony zawsze można włożyć ogromny, zdobiony welon – to kwestia uzależniona jedynie od przyszłej małżonki. Podobnie suknia może być mocno dekorowana, a również może być bardzo prosta i pozbawiona jakichkolwiek ozdobników.

Takie samo rozluźnienie trendów panuje w kolorystyce. Kiedyś zestawiało się symetrycznie barwy państwa młodych. Nie wypadało też stawiać na mocne odcienie. Aktualnie można bez wahania do sukni ślubnej włożyć zielone buty na obcasie czy barwną kurteczkę.Tak czy inaczej taka wolność nie oznacza całkowitego końca ograniczeń. W teorii możesz wybrać co chcesz, miej jednak na uwadze, że moda ślubna(linkuję tutaj) nie zmieni Twojej sylwetki i urody.

I z tego powodu sama powinnaś postawić sobie takie czy inne limity – pannom chudym i grubszym będą sprzyjały inne ubrania i dodatki. Podobny sąd można sformułować na temat kobiet o różnym wzroście. Przykładowo duże akcesoria mogą jeszcze „pomniejszyć” drobną sylwetkę, więc w takim wypadku opłaca się o nich zapomnieć. Innym limitem są znajdujący się na ślubie i weselu ludzie. Moda ślubna nie służy temu, by kogokolwiek urazić i z pewnością również wolałabyś tego uniknąć. Z tego powodu czasem warto zmienić zdanie i odejść np. od zbyt śmiałych ubiorów.
#akcesoria#dodatki#moda#ślub#suknia