Published by admin on Czerwiec 22, 2018

Gry strzelanki

Nasz sklep posiada wieloletnie doświadczenie. Jest w stanie skutecznie sprostać przewidywaniom oraz wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów. Naszym celem jest uśmiech każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony WWW. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wielce zróżnicowaną ofertę gier.

dzieci grają na konsoli xbox

Autor: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com

Strzelaniny zalicza się do gier akcji. Koncentrują się w głównej mierze na walce przy użyciu różnego gatunku broni dystansowej. Gracz ma możliwość śledzić wydarzenia zarówno z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby. Jego zadaniem jest wyeliminowanie przeciwników a także dotarcie do zamierzonego celu.

W naszej bogatej ofercie wyszukasz strzelanki kultowe. Przykładem takiej gry może być np. Far Cry, która zawiera elementy RPB. Charakteryzuje się tym, że jest to pierwszoosobowa strzelanka. Dużą zaletą jest samodzielność czynów. Mamy możliwość wolnego wyboru konkretnej taktyki.

konsola ouiya

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

W naszym asortymencie odnajdziesz ponadto 10 najlepszych horrorów na PC. Przykładem takiej gry może być pierwszoosobowy survival horror- Outlast. Gra z wprawąsplata elementy przygodówki a także gry akcji. Wcielamy się w młodego dziennikarza, który musi uciec z ośrodka badawczego, zajętego przez psychopatów. Gra polega w szczególności na unikaniu bezpośrednich walk z poskromicielami.

Fabuła ukazany jest z perspektywy pierwszej osoby. Nie można tutaj się zgubić dlatego że fabuła jest liniowa. Gra jest interesująca.

#fabuła#obowiązek#sklep#strzelanki#taktyka#zabawa