Published by admin on 9 stycznia, 2022

Gry komputerowe to interesująca porcja wartej zapamiętania gry. A jakie gry są najlepsze? Które szczerze polecamy?

Znamy takiego typu gry, które cieszą się stałą popularnością odmomentu ich wydania w świecie. Sukcesu tego rodzaju rozrywek poleca się doszukiwać się zwłaszcza w ich dostępności. Producenci tych gier oferują dostęp do swoich wytworów prawie w pełni za darmo, co więcej nie nie będą potrzebowały one instalowania jakichkolwiek innych aplikacji. Tak więc wymagania jakie musimy spełnić, by zacząć własną przygodę z grami internetowymi są niewielkie – zbierają się do otwierania przeglądarki i połączenia z Internetem. Jakie to gry? Oczywiście gry przeglądarkowe.

dowiedz się więcej

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Nie mamy żadnych bardziej charakterystycznych wahań przed okazją spotkania się z mnóstwem grających z całego świata w czasie wspaniałej zabawy. Gry w przeglądarce zapewniają znaczną rolę w życiu zatrudnionych i dzieci chodzących do szkoły, która umila sobie czas spędzony poza domem tworząc swoje osady czy kierowane przez siebie postacie.

Możemy odnaleźć gry lubiane i poważane, które bez wątpienia mamy szansę polecić. Taką grą jest na pewno Clash of Swords. To polska, rozgrywana w przeglądarce gra MMORPG. Rozgrywka toczy się w krainie fantasy, a gracz ma okazję wcielić się w osobę z jednej z sześciu ras, by brać udział w niekończącej się wojnie pomiędzy Paktem Światłości, a Ligą Cienia (sprawdź na polecanej stronie).

Gry komputerowe

Autor: krisguy
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawa może przypominać nieco już zapomniane Bitefight, czy określone gry flashowe, które znaleźć można na Internecie. Gra jest skupiona się na walce PvP, między postacią bohatera sterowaną przez gracza, a jego przeciwnikiem, za którym może stać sztuczna inteligencja, bądź przeciwny gracz. Gracz zaczyna swoją przygodę z Clash of Swords od wyboru jednej z sześciu ras (człowiek, elf, krasnolud, nieumarły, minotaur, bądź ork), wybranie jej płci, a potem klasy postaci, z której do wyboru jest wojownik, mag, lub łucznik. Adekwatnie jak w większości gier online, gra oferuje możliwość rozpoznania jej aspektów przez zrobienie kilku prostych zadań, za które otrzymasz cenne nagrody.

#gra#gra internetowa#gra MMORPG#gracz