Published by admin on 7 czerwca, 2022

W jaki sposób zmieniły się gry komputerowe po rozpowszechnieniu internetu, przegląd najpopularniejszych gier strategicznych.

Jedną z najbardziej popularnych obecnie form zabawy jest granie na komputerze. Zresztą nie ma się co dziwić, jeśli jakiś sprzęt nada do tego, aby go użyć do zabawy, to z pewnością wykorzystany on zostanie, a przecież komputery bardzo dobrze będą się do tego nadawać. Coraz mocniejsze karty graficzne i algorytmy sterujące wyświetlaniem sprawiają, że obecne gry zachwycają możliwościami graficznymi, lecz nie można im także odmówić wyjątkowej grywalności.

Published by admin on 10 listopada, 2021

Gry planszowe cieszą się sporym zainteresowaniem

Ochoczo będziemy sięgać po gry planszowe
Może się niektórym zdawać, że gry komputerowe w powiązaniu z tymi na konsole całkiem zdominowały lubiane kiedyś gry planszowe. Prawda jednak okazuje się być taka, że coraz więcej osób wybiera ten drugi typ gier, wiedząc że w nie mamy szansę zagrać całą familią, a co więcej wciąż możemy je zabrać ze sobą, jeśli gdzieś jedziemy. To sprawia, że naprawdę wiele osób bardzo chętnie po nie sięga.

Published by admin on 14 maja, 2021

Hydrografika jako nowoczesna technika nakładania wzorów

Hydrografiką nazywamy procedurę naniesienia obrazu na przeróżnego typu obszary. Może to być tworzywo sztuczne, wyroby ceramiczne, drzewo, albo szkło. Dzięki owej metodzie jest możliwość przenieść obraz na obszary płaskie, oraz te o nieregularnym konturze.