Published by admin on Czerwiec 16, 2020

Gdy chcesz usunąć niedoskonałości skóry oraz blizny, odważ się na zabieg laserowy

Obecność blizn wyjątkowo poważnie szpeci powłokę cery, zwłaszcza gdy są one zlokalizowane na twarzy oraz widoczne gołym okiem. Współczesna medycyna estetyczna oferuje już narzędzia, które pozwalają pozbyć się niedoskonałości i ponownie cieszyć się piękną cerą.

Delikatna skóra jest dużym walorem urody

Każdy z nas pragnie cieszyć się piękną i świeżą cerą, która nie zna niedoskonałości i oznak starzenia.

Linie marionetki na twarzy

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Niestety, bywa tak, że blizny pozostałe po zranieniach lub schorzeniach znacznie psują obraz skóry oraz niosą uczucie dyskomfortu. Na tę chwilę wyróżnia się jednak udoskonalone rozwiązania, jakie pozwalają skutecznie pozbyć się takich niedoskonałości urody. Laserowe usuwanie blizn daje wyśmienite efekty i w bardzo niedługim czasie na powrót można radować się gładką cerą. Zabiegi z użyciem lasera robione są na przeróżnych częściach ciała, co pomaga usuwać blizny pooperacyjne, powypadkowe jak również potrądzikowe (strona).

Pozbądź się pamiątek po trądziku

Trądzik jest trudnym schorzeniem skóry, które potrafi zostawić na skórze twarzy, dekolcie oraz plecach bardzo nieładne ślady. Blizny potrądzikowe są powodem poważnych kompleksów, nie pozwalają zapomnieć o schorzeniu, z jakim przyszło się zmagać. Trzeba jednak mieć świadomość, że laserowe usuwanie blizn potrądzikowych – niesie wyśmienite efekty i w bardzo szybkim okresie można wyzbyć się pamiątek po przykrej chorobie oraz móc szczycić się gładką, czystą skórą.

Istnieje oryginalna treść, na jakiej znajdziesz interesujące informacje, które trzeba sprawdzić. Odwiedź ją tutaj.

Kiedy chodzi o usuwanie blizn potrądzikowych cena – okazuje się bardzo zróżnicowana i w znacznym stopniu uzależniona jest od zaawansowania śladów potrądzikowych.

Jak przebiega zabieg laserowego likwidowania blizn?

W czasie poprzedzającym zabieg specjalista przeprowadza odpowiedni wywiad oraz zbiera istotne informacje, jakie są potrzebne przy dobraniu najlepszej metody i mocy działania lasera. Zabieg przeprowadzany zostaje po aplikacji preparatu znieczulającego, jaki ma zwalczać ból w czasie działania lasera. Usuwanie blizn wykonywane jest w ciągu kilku wizyt, między którymi powinna zostać zastosowana właściwa przerwa czasowa. Gojenie następuje bardzo prędko, jednakże w pierwszej dobie po zabiegu nie można stosować żadnych środków kosmetycznych, trzeba także zabezpieczyć skórę przed działaniem czynników zewnętrznych.

#Blizny#zabieg