Published by admin on Lipiec 3, 2019

Torebki, w które warto zainwestować więcej pieniędzy

Mówi się, że kobieca torebka nie posiada dna. Klucze, kosmetyczka czy ulubiona zabawka dziecka – to jedynie niektóre przykłady. Ale żeby było to możliwe, powinna być uszyta z dobrego, wytrzymałego materiału i posiadać mocne szwy. To, z czego wykonana jest torebka, ma nie tylko estetyczne, lecz praktyczne znaczenie i w dużej mierze decyduje o jej jakości. Z tego względu kobiety tak bardzo pokochały torebki skórzane.

Czerwona torebka

Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzana torebka to must have każdej fashionistki. Elegancka, funkcjonalna, czy można chcieć więcej? Torebki ze skóry naturalnej odnajdą się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku – zależnie od fasonu.Warto w nie zainwestować, gdyż nie zawiodą nas nigdy. Warto pamiętać, iż korzystne ceny znajdziemy w hurtownia torebek. Tu więcej: szykowne portfele.

Czarna listonoszka, to nie jedynie wygodny, lecz przede wszystkim najmodniejszy dodatek stroju. Można ją łączyć dla ciekawszego efektu z dziewczęcymi sukienkami, bądź nawet koronkami. Jej drapieżny charakter przełamią jasne, pastelowe kolory. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu bardziej rockowej stylizacji, możemy połączyć torebkę z dopasowanymi dżinsami, dowolnym T-shirtem z nadrukiem oraz botkami na obcasie, a nawet szpilkami. Przestała działać już zasada Jackie Kennedy (dodatki w tym samym kolorze), dzięki czemu stylizacje są bardziej oryginalne.Jeszcze niedawno uważano, że takie modele torebek są zarezerwowane dla nastolatek, panie dojrzałe były skazane wyłącznie na klasyczne modele – do ręki. Na szczęście, obecnie styliści zdecydowanie odradzają przejmowanie się podobnymi ograniczeniami. Najnowsze artykuły: klasyczna, w kształcie trapezu tudzież prostokąta to idealny dodatek do pracy i na wieczorną kolację, możemy ją nosić nawet na zakupach. Najlepiej komponuje się z klasycznymi ubraniami. Najbardziej ponadczasowa i zawsze na czasie, będzie torebka w kolorze czarnym.

Obojętnie, na który model się zdecydujemy, możemy być pewne, że doda nam ona klasy, gdyż torebki ze skóry naturalnej od dawna stanowiły klasyczny element garderoby i nic zanosi się, by kiedykolwiek sytuacja ta uległa zmianie.

#dodatki#moda#torebki