Published by admin on Maj 21, 2020

Nude – elegancja w kolorze skóry

Panowie pewnie będą niezadowoleni, ale w damskiej palecie rozpoznawalnych kolorów na dobre uplasował się już kolor o nazwie nude a do tego nic nie zwiastuje, by miał ją kiedyś opuścić. Warto więc kupić rzeczy w tym kolorze, ponieważ możemy być pewni, że będą w użyciu przez długi czas.

buty

Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme

Kolor nude to inaczej kolor skóry, który wygląda jak nieco cieplejszy beżowy. Jest on intensywnie kobiecy i subtelny, a do tego świetnie wygląda we wszystkich częściach damskiej garderoby. Niemal wszelkie sklepy, w tym również te internetowe mają w ofercie niemal każdy rodzaj ubrań w tym kolorze. Nike, Reebok, Le Coq … to tylko przykład, gdzie można go odnaleźć.

Buty na obcasie w kolorze nude to w dalszym ciągu absolutny „must have” w szafie każdej kobiety, która kocha modę. Można stwierdzić, że weszły już do kanonów mody i aktualnie możemy je stawiać na równi z małą czarną, która wisi w szafie prawie każdej kobiety – .

Ponadto trzeba podkreślić, że ubrania o kolorze nude perfekcyjnie znajdują zastosowanie w pracy w biurze. Jest to bowiem neutralny kolor, idealnie komponujący się z ciemnymi tonacjami. Gdy więc chcemy zacząć konstruowanie szafy pod kątem biurowego wyglądu można zacząć od wizyty w Ubrania h&m. Z pewnością odnajdziemy tam ciekawe pomysły, które pomogą nam wybrać tzw. bazę. Ponadto ceny nie będą zbyt wygórowane, tak więc każdy może zezwolić sobie na tego typu zakupy –

Nie licząc ubrań kolor nude został wykorzystany przez producentów różnego typu produktów kosmetycznych. Po pierwsze należy wskazać, że doskonale prezentuje się na naszych paznokciach. Przedsiębiorstwa zajmujące się wyrobem kosmetyków mają w sprzedaży lakiery do paznokci we wszystkich odcieniach koloru nude. Drobne wątpliwości można mieć do stosowania ich przez osoby o jasnej karnacji. Muszą one zastanowić się czy kolor nude w połączeniu z ich jasnym kolorem skóry nie sprawi, że kolor się zgubi, a efekt będzie mdły. Ostatecznie wybór takiego koloru zależy (czy to w przypadku, gdy chodzi o ubrania, czy w przypadku kosmetyków) od indywidualnej oceny konkretnej kobiety.

Źródło: domodi
#Kolor#kolor nude#modę