Published by admin on Wrzesień 10, 2019

Dobry czas na sklepy typu secondhand

Chcesz być niezwykła, pragniesz ubierać się tak jak ci pasuje, ale popularne sklepy proponują tylko skrojone dla potrzeb większości ubrania? Nie chcesz prezentować jak cały tłum, nie chcesz być jak osoba z katalogu. Wiesz, czego powinnaś oczekiwać, gdy pójdziesz się do znanego sklepu z odzieżą, a co jak chcesz odnaleźć swój styl?

Najlepszym rozwiązaniem są lumpeksy, czyli sklepy z odzieżą używaną. Chociaż zawsze było ich w naszym kraju sporo, to w ostatnich latach nastała najprawdziwsza moda na tego typu rodzaj

Kolorowy sweter

Autor: mike krzeszak
Źródło: http://www.flickr.com

odzieży. Przyczyn jest kilka. Najważniejszy z nich – a jakże! – czynnik ekonomiczny. Ubrania w lumpeksie są naprawdę niedrogie, stać na nie wszystkich, także osobę z mniejszymi dochodami.

Dlatego więc, kiedy ogłaszany jest dowóz towaru to przed lumpeksem tłoczą się długie kolejki ludzi, którzy chcą znaleźć coś stosownego dla własnych] potrzeb. Co ważne, iż, w tego typu sklepie możesz kupić wszystko: od majtek i skarpetek (choć nie w każdym lumpeksie dostaniesz bieliznę) po zimowe kurtki. Znajdziesz spodnie, eleganckie swetry damskie czy swetry proste damskie (wizytowe swetry damskie), rozpinane koszule, swetry rozpinane damskie czy swetry wiązane damskie i tak dalej i tym podobne (swetry wiązane dla kobiet).

Kolejki, które powstają przed lumpeksami nie biorą się jednak nie jedynie z

Manekin na wystawie sklepu odzieżowego

Autor: Iqbal Osman
Źródło: http://www.flickr.com

czynnika ekonomicznego. Wiele osób udaje się tam, żeby istotnie odnaleźć jakieś fantastyczne, stylowe ciuchy. Najczęściej chodzą tam młode dziewczyny, które dość mają masówki, nie chcą ciuchów, które obserwują wszędzie, chcą czegoś niezwykłego i unikalnego.

Coraz częściej w związku z tym warto zjawiać się w lumpeksie dość szybko, tuż po nowym dowozie, bo jeśli udamy się tam później możemy być przekonani, iż zostaną nam gorsze partie towaru.

Chociaż jest coraz więcej tego typu sklepów to jednakowoż stali bywalcy wiedzą, kiedy najkorzystniej się udać, ponieważ tam istotnie czekają najlepsze partie odzieży. Jak coś się szykuje to idzie nowina po mieście i następnie już od świtu czekają kobiety, starsze i młodsze, na to, co zostanie im zaoferowane.

Wydaje się, że moda na lumpeksy nigdy nie zaniknie, gdyż pomijając czynnik ekonomiczny bardziej od wszystkiego liczy się unikalność. Gdzie, jak nie w lumpeksie znajdziesz coś wiekowego, ale unikatowego, gdzie, jak nie tam wynajdziesz ciuch, który zachwyci koleżanki?

#ciuchy#lumpeksy#odzieży#oryginalność#sklepy#swetry#ubrania#unikalność#wyjątkowość