Published by admin on Czerwiec 9, 2019

Czym najskuteczniej zainteresować swoje malucha gdy za oknem deszcz i słota?

„Choć mniej trudzą się i mniej brudzą, ale strasznie nudzą się w deszcz” – słowa piosenki śpiewanej kiedyś przez Barbarę Krafftównę w kultowym kabarecie, zna z całą pewnością każdy z nas. Gdy deszcz puka do okien i pogoda za oknem nie namawia do aktywności na świeżym powietrzu, należy zapewnić pociechom inspirującą zabawę w domu.

dziecko

Autor: Travis Swan
Źródło: http://www.flickr.com

Okres jesienny daje nam duże pole do popisu jeśli chodzi o fantazję. Znalezione na spacerze korale jarzębiny, kasztany czy inne „skarby”, w niedługą chwilę zamieniają się w jesienne ludziki. Dużo radości dostarczy także dzieciom robienie własnych albumów z wakacyjnymi zdjęciami. Dzięki metodzie scrapbookingu – bo o nim mowa – nasze prywatne kolekcje będą przypominały małe dzieła sztuki.

Scrapbooking to nie tylko aranżacja zdjęć, to także technika zdobienia – nadawania wbrew pozorom niepotrzebnym lub zupełnie nie wyróżniającym się przedmiotom nowego znaczenia, przy pomocy scrapbookingu możemy także stworzyć małe upominki, notatniki, zawieszki na drzwi, papiery do pakowania prezentów oraz ozdoby na wiele okazji. Jaki prezent przyniesie dziadkowi więcej szczęścia niż samodzielnie stworzony przez wnuka album na zdjęcia? Najlepsze metody na nudę: portale dla dzieci.
Planując dzieciom jesienny czas wolny, warto połączyć przyjemne z pożytecznym. Wiedza podana w interesujący sposób jest łatwiejsza do zapamiętania . Inspiracji dla kreatywnych zabaw przy komputerze można szukać w Internecie. Portale dla dzieci oferują co pewien czas sporo „gier jesiennych”, rozwijających kreatywność i wyobraźnię. Są rodzice, którzy narzekają, że dzisiejsza młodzież spędza całe dnie na nierozsądnym marnowaniu czasu przed komputerem.

zabawki

Autor: Kana Natsuno
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak korzystanie z gier z umiarem i rozwagą, nie nie jest w stanie nikomu zaszkodzić.

Intrygujący tekst? Więc zapewne przypadnie Ci do gustu także informacja z www (https://www.kodak.wroclaw.pl/system/oferta/zdjecia-dyplomowe), który dla Ciebie przygotowaliśmy. Wystarczy w niego wejść.

Na portalach dziecięcych znajdziemy gry pozwalające na rozwijanie wyobraźni, strategicznego myślenia czy umiejętności planowania. Stworzona dla małych podróżników, kierowców czy budowniczych. Na stronach dla dzieci dostępne są również zabawy edukacyjne sprawdzające znajomość języków obcych. Nauka przez zabawę? Świetny pomysł!

#czas wolny#odpoczynek#robienie#tworzenie