Published by admin on 24 listopada, 2021

Czy należałoby grać w sieci w takie 3 gry, jak: „Wiejskie życie”, „Forge of empires” czy „Kapi hospital”?

Żyjemy w ciężkich i szybkich czasach. Życie jest mocno nerwowe, pracy jest coraz więcej. Należałoby zatroszczyć się więc o wypoczynek po pracy. Solidną propozycją mogą być gry przeglądarkowe.

Niektóre z nich nadają się także dla dzieci. Dzięki nim dzieci mogą posiąść nie tyko dobrą rozrywkę, ale także zyskać wiedzę z określonych dziedzin. Niewątpliwie aspekt edukacyjny jest bardzo ważnym walorem każdej gry przeglądarkowej.

Gra

Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com

Bez wątpienia taką grą dla dzieci, która zawiera także aspekt edukacyjny, jest „Wiejskie życie”. Szczególnie ta gra jest odpowiednia dla dzieci, które żyją w olbrzymich miastach. Te dzieci nie mają bezpośredniej styczności z przyrodą. Niekiedy nie wiedzą, jak wygląda krowa czy kura. Trudno w to uwierzyć dorosłym, ale rzeczywiście wśród dzieci z wielkich miast może się to wydarzyć. Omawiana gra ukaże świat, którego najmłodszy użytkownik nie zna. Pozna życie na wsi, lecz zarówno nauczy się, jak zarządzać farmą.

Następną grą sieciową, czyli darmową, jest „Kapi hospital”. Użytkownik wciela się w niej w lekarza, który przyjmuje pacjentów na w szpitalu.

By przejrzeć kolejny frapujący najnowszy tekst (https://e-hunter.pl/mokra-karma-dla-psa) na ten temat, kliknij w ten link — tam znajdziesz dużo ciekawostek.

Przywożeni są pacjenci z

więcej wiadomości

Autor: Paul J. Rush
Źródło: http://www.flickr.com

różnymi chorobami i urazami. Zadaniem lekarza jest niewątpliwie ich wyleczenie na miejscu, a w razie potrzeby zostawienie na oddziale. Ta gra także ma aspekt edukacyjny dla młodszych użytkowników Internetu, którym obcy jest świat medycyny.

Inną grą przeglądarkową jest „Forge of empires” (link do portalu). Gra polega na budowaniu swojego imperium. Posiada przede wszystkim charakter ekonomiczny, ponieważ w jej pierwszej fazie skupiamy się na rozbudowie ogromnego miasta.

Następnie przyjdzie zarazem czas na podbijanie innych cywilizacji. Gra rozpoczyna się w epoce brązu i pokazuje rozwój cywilizacji przez kolejne epoki, takie jak średniowiecze czy epoka kolonialna. Konsument podejmuje decyzje o rozwoju miasta i zbieraniu podatków. Z czasem można zwerbować swoją armię i ruszyć na podbój. Władać oddziałami można samemu względnie zlecić je komputerowi. W grze można zakupić wszystko za realne pieniądze oraz można wskrzeszać upadłe oddziały. Jest to bardzo dobra rozrywka biorąc pod uwagę, że nic nie kosztuje. Może tylko nasz czas..
#dzieci#gry