Published by admin on 8 grudnia, 2021

Ćwieki ciągle na czasie

W ostatnim sezonie panowały ciuchy ozdobione różnymi nitami, ćwiekami oraz także kolcami. W sklepach pojawiły się już także kolekcje z najnowszego sezonu, które pokazują, iż moda na ćwieki utrzyma się jeszcze przez pewien czas. Kiedyś takie dodatki przynależne były jedynie osobom o rockowych i metalowych upodobaniach.

Zainteresował Cię przedstawiany w tym miejscu wątek i szukasz poza tym uzupełniających informacji? Poczytaj o nim znacznie więcej w tym serwisie (https://ratowniczy-sklep.pl/koszula-ratownik-medyczny/).

Aktualnie ćwieki można odnaleźć nawet na eleganckich torebkach czy gustownych sukniach.

Porządki w szafie

Autor: Rubbermaid Products
Źródło: http://www.flickr.com

Wśród dostawców ubrań ozdobionych omawianymi drobiazgami z pewnością prym wiedzie H&M. Zarówno kolekcja będąca teraz już na wyprzedaży, jak i ciuchy z najnowszej dostawy posiadają ozdobienia w postaci ćwieków bądź nitów. Prawdę powiedziawszy bardzo ciężko byłoby w tej chwili znaleźć sklep, w którego asortymencie nie byłoby chociaż jednej rzeczy odpowiadającej temu trendowi.

Dekoracje takie najczęściej umieszcza się w miejscach, w których nie będą one zagrażały żadnym zadrapaniem skóry albo uszkodzeniem innych naszych ciuchów. Ćwieki idealnie zatem prezentują się na kołnierzykach, mankietach lub po zewnętrznej stronie spodni. Bardziej ostre kolce raczej obsadzone są na wysokości ramion, tak aby nie sprawiały kłopotu noszącym je osobom. Natomiast torby H&M takie ozdoby umieszczone mają często z przodu, tak aby przymocowane do nich ćwieki czy nity nie zaciągały pozostałej części naszych ciuchów.

Poza opisaną wcześniej opcją zaciągnięcia przez ćwieki innych naszych ubrań, problematyczne może również okazać się zwyczajne pranie odzieży z ćwiekami. Dodatkowo wszyscy co piorą ciuchy wyłącznie w automatycznej pralce, a pranie ręczne jest im zupełnie obce powinni dobrze przemyśleć zakup takiej odzieży. Nader często na poleceniach znajdujących się na metce znajduje się informacja o konieczności ręcznego prania tej rzeczy, co może być czasochłonne i uciążliwe. Powinno się więc zawsze po prostu dokładnie zapoznać się z instrukcją zamieszczoną na metce, aby uniknąć wszelkiego typu niemiłych niespodzianek. Dla spokojnego snu należy też prać rzeczy na lewej stronie.

Źródło: domodi
#Ćwieki#dodatki#metce#odzieży