Published by admin on 13 stycznia, 2022

Ćwiczenia są istotne dla wszystkich niezależnie od wieku — w szczególności jeśli mamy siedzący tryb pracy

Każdy lekarz i fizjoterapeuta stwierdzi szczerze, że powinniśmy się ruszać, aby za jakiś czas nie odczuwać bólu kręgosłupa lub szyi.
Częste ćwiczenia wydają się być dość ważne dla każdego człowieka.

trening

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Nie trzeba chyba nikomu udowadniać, że siedzący tryb życia nie wydaje się być najlepszą opcją dla naszego zdrowia. Jeśli jednakże pracujemy non stop przy komputerze, to musimy po pracy iść na jakiś trening. Nie musi być to nic wyszukanego.

Niedawno została przygotowana nowa, bardzo ciekawa oferta – aby ją ujrzeć, kliknij tutaj i spójrz na portal (https://supplecons.pl/kontakt/) a z pewnością się nie rozczarujesz.

Możemy iść z kolegami z biura na squasha albo samemu na pływalnię. Decyzja zależeć będzie od tego, co zapewnia nam przyjemność. To musi być nasza główna wskazówka, jeżeli pragniemy zacząć się ruszać. Nie ma sensu zmuszanie się do czegokolwiek. Jeżeli będziemy ćwiczyć na siłę, to i tak po jakimś czasie to olejemy, ponieważ będziemy szukać jedynie wymówek. Zatem zabierzmy się za to, co sprawia nam radość, ale co również uruchomi nasze ciało. Pamiętajmy tylko o tym, by nie przeforsować się już pierwszego dnia. Mądrzej będzie zaczynać małymi kroczkami i stopniowo zwiększać ilość kilometrów czy obciążenia na siłowni. Ważne wydaje się być to, byśmy trenowali często. Kilka razy w tygodniu to minimum. Możemy przykładowo zapisać się na zajęcia w fitness clubie. Jeśli czujemy, że będzie nam fajniej w grupie albo potrzebujemy zachęty oraz trenera, to nie wstydźmy się tego.

Trening, który wymęczy nas w zdrowy sposób, poprawi naszą kondycję oraz uwolni endorfiny — czyli hormon szczęścia. Będziemy wówczas uśmiechnięci, a nasz organizm będzie nam wdzięczny — w szczególności kręgosłup.
#człowiek#mięśnie#olej#plecy#wiek