Published by admin on 16 grudnia, 2021

Co zawieraja i jak działają olejki do włosów Green Pharmacy?

Pragniesz cieszyć się naturalnie pięknymi włosami? Przetestuj najnowsze olejki marki Green Pharmacy.
Jakie substancje można znaleźć w kosmetykach Green Pharmacy?
Oferta Green Pharmacy to kosmetyki stworzone ze starannie wyselekcjonowanych substancji naturalnych, takich jak pokrzywa, rumianek, zielona herbata, aloes, nagietek lekarski, miód, oliwa z oliwek, masło shea oraz inne.

ciało

Autor: Maciej Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiadomo nie od dziś, naturalne składniki wykazują korzystne działanie na skórę oraz włosy. Produkty Green Pharmacy są niedrogie, a co najistotniejsze – dają świetne efekty!

Nowe olejki do włosów Green Pharmacy
Bogata kolekcja kosmetyków tej marki powiększyła się o kilka olejków do włosów, pakowanych w buteleczki. Do wyboru 4 propozycje: skrzyp polny, czerwona papryka, zielona herbata i olej arganowy. Pierwsza propozycja, czyli Green Pharmacy olejek do włosów ze skrzypem polnym to naturalny olej z łopianu, który odżywia, wzmacnia cebulki oraz poprawia zakotwiczenie włosa w skórze jak również strukturę kreatynową. Włosy stają się gęstsze, mocne i lśniące. Co więcej, działa przeciwłupieżowo. Następny z wymienionych, olejek łopianowy z czerwoną papryką – skutecznie pobudza wzrost włosów.

Sprawdź bez obaw ten link – znajdujące się w tym miejscu uwagi z serwisu (http://www.ginekolog-tuchola.pl/kontakt/) na pewno okażą się dla Ciebie interesujące – dotyczą pokrewnej tematyki.

Czerwona papryka pobudza mikrokrążenie skóry głowy, poprawia wnikanie składników aktywnych do korzeni włosów.

Z kolei Green Pharmacy sprawdź green pharmacy olejek z zieloną herbatą, a właściwie olejek łopianowy z olejkami z drzewa herbacianego oraz rozmarynu działa przeciwłupieżowo i przeciwłojotokowo. Ostatni ze wspomnianych olejków, a więc olejek arganowy głównie odbudowuje i wzmacnia strukturę włosów.
#kosmetyk#kosmetyki#natura#substancje