Published by admin on Maj 2, 2020

Chcesz mieć auto inne niż seryjne?

Moda stale ulega zmianom. To co jeszcze wczoraj było na topie, obecnie odchodzi w zapomnienie. I nie odnosi się to wyłącznie do wybiegów mody. Tendencje zmieniają się , sztuce, a nawet w motoryzacji.

jazda samochodem

Autor: GpsGuardian
Źródło: GpsGuardian
Ulice pełne są nijakich aut, które nie wyróżniają się niczym szczególnym. Posiadają te same parametry, podobne kolory. Nie dziwi więc, że wielu jest miłośników motoryzacji, którzy chcą być widoczni na drogach. I właśnie tu, z pomocą przychodzi tuning, czyli modyfikacja auta względem własnych gustów i potrzeb. Modyfikować można każdy samochód. Panda tuning, Mercedes czy Audi – wszystko w gruncie rzeczy zależy od fantazji właściciela pojazdu.

Zobacz też:

Rozróżniamy tuning optyczny i mechaniczny. Optyczny, ma na celu zmianę wyglądu samochodu z zewnątrz i we wnętrzu. W środku aut jesteśmy w stanie zmienić w zasadzie każdy element, poczynając od foteli, kierownicy, wymiany zegarów jak również montażu ekranów LCD, itd. Przy tuningu optycznym samochodu najczęściej spotykamy się z zamontowaniem efektownych aluminiowych obręczy, różnych dekoracji, spojlerów. Takie inwestycje zdecydowanie podnoszą wartość auta i wpływają na jego wygląd. Możliwości wprowadzenia modyfikacji wizualnych jest naprawdę mnóstwo, a ograniczeniem jest jedynie zasobność portfela kierowcy.

Tuning mechaniczny natomiast, związany jest z modyfikacjami silnika, jednostki napędowej i układu paliwowego oraz podwozia pojazdu – sprawdź. Te innowacje poprawiają osiągi samochodu. Zmiany są dopuszczalne, pod warunkiem że odpowiadają warunkom technicznym i nie utrudniają życia innym kierowcom czy też pieszym. Z tego powodu tuning auta dobrze jest powierzyć profesjonalistom. Gdzie ich znaleźć? W prosty sposób. W sieci. Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę poszukiwany temat, np.: Yaris tuning.

auto

Autor: Clifton
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli więc chcemy mieć więcej przyjemności z jazdy samochodem, skontaktujmy się z ”teamem” pracujących z pasją ludzi i zapytajmy o możliwość bezpiecznego tuningu naszych „czterech kółek”.
#Auto#motoryzacja#samochód