Published by admin on Maj 17, 2020

Bieszczady kuszą urlopowiczów górskimi terenami, energicznym odpoczynkiem czy też pięknymi i bajecznymi widokami

Bieszczady to jeden z atrakcyjnych terenów nie tylko Polski ale i Europy. Dlatego jeśli chcemy wyśmienicie odpocząć można wybrać się w zachwycające Bieszczady i tam zamieszkać w uroczym domku wypoczynkowym.

Domek choć wygląda na mały to jest nadzwyczaj funkcjonalny i nadzwyczaj praktyczny. Są położone w lokalizacjach, gdzie ochoczo przyjeżdża się na przykład na wzgórzach, nad strumieniem, rzeką, przy lesie, na łące z dala od zgiełku, ulic i ludzi (przekonaj się).

Bieszczady

Autor: Pawel
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to swoista oaza relaksu, gdzie z przyjemnością zatrzymujemy się, również w najzimniejsze zimowe czasy. Dla m.in. wieloosobowej rodziny domek z dużym salonem z Telewizją czy też kominkiem, wygodną, rozkładaną sofą i ogromnym jadalnym stołem to wyborowa propozycja bieszczadzkich kwater. Taras też stanowi nieodzowny element wyposażenia domku. Jest okazja wieczorami lub o poranku popijać kawę podpatrując przyrodę oraz wypasające się blisko na pobliskiej łące zwierzęta. Domki Bieszczady posiadają kuchnię z kompletnym wyposażeniem między innymi lodówką, mikrofalówką, elektrycznym czajnikiem, garnkami, naczyniami oraz sztućcami.

Musi również być niezbędna łazienka z natryskiem i ustępem. To wszystko mniej więcej mieści się na parterze, a wyżej czy poddaszu są pomieszczenia sypialne z komfortowymi łóżkami, szafkami, komodą oraz balkonem, gdzie rozpościera się cudny widok na panoramę gór. Bieszczady są ślicznym miejscem na odpoczynek. Pełno tu czystego powietrza, zwierzaków, leśnych obszarów, strumieni górzystych pełnych ryb.

Jeśli masz ochotę poszerzyć swą wiedzę na opisywany temat, to przejrzyj nowy materiał (https://www.touchofart.eu/galeria/Pablo-Picasso/), który z pewnością będzie dla Ciebie bardzo ciekawy.

Letnicy ożywiani są do aktywnego relaksu na łonie natury. Przy domach są miejsca na biesiadowanie przy ognisku, smyki mogą huśtać się na huśtawkach, czy też spędzać czas w piaskownicy. Wszyscy czują się bardzo dobrze oraz bezpiecznie. Ceny są małe, a nastrój wyśmienity, że chętnie się tu wraca (zobacz na

Domki Bieszczady to bombowa baza wypoczynkowa dla turystów. Kontakt z naturą, lasy, jeziora oraz góry to wszystko sprawi, iż wypoczynek będzie cudnym przeżyciem i z chęcią będziemy wracać w te piękne tereny.
#ceny#kominek#las#przyroda#wypoczynek